• چهارشنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 978-3194-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کتابداران، یاوران و کتابخوان برتر استان سمنان تجلیل شدند

در آیینی با حضور مسوولان استان از 26 یاور کتاب و کتابدار و کتابخوان برتر استان سمنان تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، نورعلی غلامحسین سماکوش مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این آیین اظهار کرد: امسال هفت دستگاه اجرایی برتر به عنوان دستگاه های یاور کتاب، 9 کتابدار و 10 کتابخوان برتر استان انتخاب و تجلیل شدند.

وی تجلیل از این برترین ها را تجلیل از کتاب و دانش و آگاهی برشمرد و افزود: با ترویج کتاب و کتابخوانی می توانیم به کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه کمک کنیم.

سماکوش به نقش مهم کتابداران اشاره و تصریح کرد: کتابداران می توانند در کنار وظایف و رسالت های اداری خود در رشد فرهنگی و کاستن از آسیب های اجتماعی نقش آفرین باشند.

سماکوش مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان با بیان اینکه نهاد کتابخانه های عمومی کشور امسال از 367 کتابخوان و کتابدار برتر کشور تقدیر می کند خاطرنشان کرد: خوشبختانه استان سمنان امسال هم نمایندگانی در بین برترین های کشور دارد.

به گزارش ایسنا در این همایش که با حضور دکتر ناجی سرپرست استانداری و شماری از مدیران استان برگزار شد، از فرماندار سرخه، مدیرکل بهزیستی استان، مدیریت شعب بانک کشاورزی استان، رئیس دانشکده روانشناسی دانشگاه سمنان، مدیرکل آموزش و پرورش استان، رئیس اتاق بازرگانی استان و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به عنوان یاوران برتر کتاب در استان تقدیر شد. همچنین 19 نفر از کتابداران و کتابخوانان برتر استان نیز با حضور مسوولان تجلیل شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: