• چهارشنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-2891-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

خودروسازی، داروسازی و ریسندگی سه قطب سرمایه گذاری در سمنان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از ظرفیت و پتانسیل بالای سرمایه گذاری در بخش های مختلف صنایع و معادن برخوردار می باشد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه سمنان، بهروز اسودی در جلسه بررسی طرح های قابل افتتاح و فرصت های سرمایه گذاری استان سمنان با بیان این مطلب گفت: بیش از ۲۰ فرصت سرمایه گذاری در بخش های مختلف صنایع و معادن استان موجود است که قابلیت اجرا در سطح استان را داراست.

 وی خودروسازی، داروسازی و ریسندگی را سه قطب اصلی سرمایه گذاری در استان سمنان عنوان کرد و اظهار داشت: تولید خودروی هیبریدی، تولید موتور سیکلت و خودروی برقی، استنت قلبی دارویی و غیر دارویی، ایمپلنت دندان و ریسندگی نخ پنبه و الیاف مصنوعی و بافندگی پارچه پنبه ای و الیاف مصنوعی از فرصت ها و قابلیت های سرمایه گذاری در استان سمنان است.

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد: با توجه به پتانسیل و ذخایر بالای معدنی در این استان، این منطقه از فرصت های سرمایه گذاری خوبی در بخش معدن و صنایع معدنی برخوردار است که احداث واحد شیشه جام، استحصال طلای پلاسری کوه زر، استحصال طلای کان سنگی از معدن معلمان از عمده ترین فرصت ها است.

اسودی ادامه داد: اکتشاف و استحصال عناصر کمیاب فلزی، استحصال فلز استرانسیوم از معادن سلستین، فراوری پتاس و احداث واحد کربنات سدیم و فرومنگنز و فروسیلیکو منگنز از موارد مهم سرمایه گذاری در بخش معدن استان سمنان است که با سرمایه گذاری در این حوزه ها می توان به تولید و اشتغال در استان کمک کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: