• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-4390-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

احداث تفرجگاهی کوهستانی با سالن آمفی تئاتر روباز و پل معلق در سمنان

عکس تزئینی است

سرپرست معاونت فنی و امور زیربنایی شهرداری سمنان از تصویب یک پروژه شهری با هدف توسعه و ارتقاء تفرجگاه کوهستان سمنان با هدف بهره مندی مسافران و زار  همچنین شهرندان سمنانی خبر داد و گفت: احداث یک سالن آمفی تئاتر روباز در بالای این کوه و ساخت یک پل معلق از یژگی های این پرژه است.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان حسن عبداله زاده با اعلام این خبر افزود: با پتانسیل های موجود در پارک کوهستان، این مکان به فضایی زیبا و تفریحی برای شهروندان سمنان و مسافران خواهد شد .

وی با اشاره به اینکه راه دسترسی به این پارک از شهرک روزیه و جاده سمنان-مهدیشهر است، اظهار کرد: قرار است  تا یک ماه آینده عملیات اجرایی  مسیری از کمربندی تهران- دامغان به پارک کوهستان احداث و این پارک مکانی برای استراحت مسافران تبدیل گردد .

وی افزود: همچنین با وجود نهر گل رودبار در این منطقه، پارک مسافر در ضلع شمالی این پارک احداث و در قسمت غربی نهر نیز جاده سلامت برای پیاده روی و دوچرخه سواری شهروندان ایجاد و زیبا سازی می شود .

عبداله زاده در ادامه تصریح کرد:همچنین ایجاد یک سالن آمفی تئاتر روباز در بالای این کوه و ساخت پل معلق از دیگر برنامه هایی است کار اجرایی آن را سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری دنبال می کند .

سرپرست معاونت فنی و امور زیربنایی شهرداری سمنان افزود: ایجاد بند خاکی نیز از دیگر اقداماتی است که در جهت ذخیره سازی آب و زیبا سازی پارک کوهستان انجام می شود .

وی با اشاره به رایزنی مدیریت امور مشارکت ها و سرمایه گذاری شهرداری سمنان با چند سرمایه گذار افزود: ایجاد وسایل تفریحی به روز و جذاب نیز از دیگر برنامه هایی است که در صورت قطعی شدن به اطلاع شهروندان خواهد رسید .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: