• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-2892-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

انتخاب مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان به عنوان مدیر برتر استانی در حوزه پدافند غیرعامل کشور

ایرج کارخایی مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان در همایش و کنفرانس ملی پدافند غیرعامل و پیشرفت پایدار که در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار شد به عنوان مدیر برتر در حوزه پدافند غیرعامل مورد تجلیل قرار گرفت .

  به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، در سومین همایش و کنفرانس ملی پدافند غیرعامل و پیشرفت پایدار ، با حضور دکتر ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور ، سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور ، مهندس قاسمی مدیر کل امور انتظامی و توسعه نظم عمومی وزارت کشور و سردار حیدری معاون بسیج و امور استانهای سازمان پدافند غیرعامل کشور و مدیران کل پدافند غیرعامل سراسر کشور با لوحی  به پاس تلاش در گسترش و فرهنگ سازی پدافند غیرعامل ، از مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری سمنان تقدیر شد.

ایرج کارخائی در همین ارتباط به ایسنا گفت: استان سمنان در سال 1396 نیز به عنوان استان برتر در حوزه پدافند غیرعامل کشور معرفی شده بود .

مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه پدافند غیرعامل این استان بر ضرورت همراهی دستگاه ها اجرایی با این اداره کل تاکید کرد.

وی یادآور شد: در این کنفرانس موارد مختلفی از قبیل ساختار و جایگاه پدافند غیر عامل در کشورهای پیشرو- چند منظوره سازی فضاهای شهری جهت افزایش تاب آوری ، رعایت الزامات پدافندی در ساخت و ساز های حیاتی ، نقش محله محوری در ارتقای تاب آوری ، جنگ ارزی و راهکارهای مقابله با آن ، راهبردهای عملی در عمران شهری، ارزیابی ریسک پروژه ها، طرح جامع پدافند ، چند منظوره سازی پروژه ها و ارتقای تاب آوری سامانه های آبرسانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: