• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-2791-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

وجود 80 واحد صادراتی در استان سمنان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه 80 واحد صادراتی در این استان وجود دارد، گفت: مواد معدنی استان سمنان از کیفیتی جهانی برخوردارند.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، بهروز اسودی اظهار کرد: توجه به کیفیت در حوزه تولید یک موضوع اساسی است و اگر تولیدات کیفیت نداشته باشند، در بازارهای بین‌المللی جایی ندارند و کاری از دست ما برنمی‌آید .

وی با بیان اینکه مهمترین بحث در صادرات کیفیت کالا است، ادامه داد: توجه به کیفیت در مشتری‌پسندی مهم است و باید کالایی که مشتری می‌پسندد، تولید شود .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه حق با مشتری است، تأکید کرد: باید تولیدات کیفی به بازار عرضه کنیم .

اسودی با اشاره به اینکه بستر برای صادرات موادمعدنی و کالاهای با کیفیت فراهم است، اضافه کرد: اگر تولید باکیفیت داشته باشیم، صادرات خوبی خواهیم داشت و اگر تولید خوب باشد در مرحله بعد قطعاً اشتغال‌زایی خوبی هم ایجاد می‌شود .

وی تصریح کرد: توجه به کیفیت کالاهای تولیدی درنهایت ارزآوری برای کشور به همراه دارد و محرکی برای رونق اقتصادی کشور به شمار می‌رود .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بااشاره به وضع تولیدات مراکز صنعتی استان سمنان، با بیان اینکه وضع کیفی تولیدات استان در حوزه صنایع معدنی خیلی خوب است، اضافه کرد: کیفیت مواد معدنی در این استان در سطح بین‌المللی است .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با تأکید بر اینکه 80 واحد صادراتی در این استان وجود دارد، اظهار کرد: تولیدات این واحدها خوب و باکیفیت است و تقریباً با این واحدها هیچ مشکلی نداریم


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: