• شنبه ۲۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-495-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مسوول کمیته مسابقات فدراسیون کنگ فو کشور به ایسنا خبر داد:

اولین دوره مسابقات جهانی کنگ فو با حضور 42 کشور در ایران برگزار می شود

مسوول کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون کنگ فو از برگزاری اولین دوره مسابقات جهانی کنگ فو در بهمن ماه امسال به میزبانی جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

علی حدادیان در حاشیه مسابقات کنگ فو جوانان قهرمانی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه سمنان، با اعلام این خبر اظهار کرد: اولین دوره مسابقات جهانی کنگ فو و هنرهای رزمی در بهمن ماه سالجاری و با شرکت 42 تیم از کشورهای مختلف جهان به میزبانی جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.

وی ادامه داد: این اولین دوره مسابقات رسمی کنگ فو در سطح جهان بعد از تأسیس فدراسیون جهانی کنگ فو است، پیش از تأسیس فدراسیون جهانی کنگ فو یک دوره مسابقه جهانی برگزار شده بود.

مسوول کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون کنگ فو ایران از برگزاری مسابقات کنگ فو استعدادیابی بانوان در استان سمنان خبر داد و گفت: این دوره از مسابقات در رده سنی نوجوانان در هفته اول آذر ماه جاری و به میزبانی استان سمنان برگزار می شود.

حدادیان با اشاره برگزاری مسابقات جوانان کنگ فو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در سمنان، گفت: در این دوره از مسابقات که 24 و 25 آبان در سمنان برگزار شد، 215 ورزشکار در قالب 29 تیم از 27 استان کشور در 11 وزن به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات نفرات اول و دوم به عنوان نفرات پای فینال در هر وزن به همراه نفرات انتخاب شده در مسابقات استعداد یابی به اردوی تیم ملی کنگ فو کشور راه پیدا می کنند.

به گزارش ایسنا درمسابقات کنگ فو جوانان قهرمانی کشوردرسمنان که عصر دیروز پایان یافت، به ترتیب تیم های کردستان، البرز و تهران الف به مقام های اول، دوم و سوم دست یافتند، کاپ اخلاق این دوره از مسابقات هم به تیم سمنان رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: