• پنجشنبه ۲۴ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 978-2194-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

همراهی والدین دانش آموزان سمنانی در اردوهای راهیان نور

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: اعزام ۴۰۰۰ دانش آموز استان سمنان در قالب کاروان راهیان نور به منطقه‌های عملیاتی جنوب کشور آغاز شد .

به گزارش ایسنا، قاسم شریفی درباره سفر دانش آموزا استان سمنان به اردوهای راهاین نور توضیح داد: روز گذشته در قالب نخستین کاروان ۳۰۰ دانش آموز دختر از شهرهای دامغان و امیریه به یادمان‌های عملیاتی جنوب اعزام شدند.سفر دانش آموزان متوسطه دوم در قالب راهیان نور به جنوب کشور در دو گام برنامه ریزی شده است که در گام نخست ۲۰۰۰ نفر از دانش آموزان دختر استان در هفت کاروان به این مناطق اعزام خواهند شد .
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان با بیان اینکه مادران دانش آموزان دختر در این سفر معنوی می‌توانند فرزندانشان را همراهی کنند گفت: در مرحله دوم نیز ۲۰۰۰ دانش آموز پسر به همران پدران خود می‌تواند به این سفر اعزام شوند. هزینه این سفر معنوی از سوی اداره کل آموزش و پرورش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان سمنان تامین شده است .
شریفی اضافه کرد: بازدید از یادمان فتح المبین، هویزه، اروند، شلمچه و معراج شهدای شهید محمودوند در سفر کاروان راهیان نور دانش آموزان استان سمنان برنامه ریزی شده است.این سفر چهار روزه خواهد بود و هدف از اجرای این برنامه ترویج و تقویت فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی نسل جدید با فداکاری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: