• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-2990-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

بازدید شهردار سمنان از ایسنا/ تاکید شهردار بر ضرورت همراهی دیگر دستگاه ها با شهرداری

سیدمحمد ناظم رضوی شهردار سمنان به همراه چند تن از معاونین و شهرداران مناطق سمنان با حضور در دفتر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه سمنان، ضمن آشنایی با فعالیت‌های این منطقه خبری، در گفت‌وگوی تفصیلی با خبرنگاران ایسنا به بیان گزارشی از عملکرد شهرداری سمنان پرداختند .

به گزارش ایسنا،منطقه سمنان، دکتر سیدمحمد ناظم رضوی در این بازدید که با حضور حسن رهایی رئیس جهاددانشگاهی استان برگزار شد ضمن تجلیل از فعالیت های رسانه ای جهاددانشگاهی بر تمرکز بیشتر رسانه ها بر فعالیت مدیریت شهری تاکید کرد.

این مدیر ارشد شهری با اشاره به لزوم ارتباط نزدیک و مستمر شهرداری با مردم خاطرنشان کرد: ‌رسانه ها و خصوصا خبرگزاری ایسنا می تواند در این حوزه مدیریت شهری را کمک کند.

وی با اشاره به توانمندی های جهاددانشگاهی استان و خبرگزاری ایسنا خاطرنشان کرد: توانمندی ها و ظرفیت های جهاددانشگاهی در حوزه های پژوهشی، آموزشی و فرهنگی و رسانه ای می تواند به حوزه های شهری کمک کند.

شهردار مرکز استان در بخشی از این نشست به برنامه های شهرداری سمنان اشاره کرد و گفت: شهرداری سمنان در حال حاضر طرح ها و پروژه های متعدد عمرانی در دست اجرا دارد.

وی بر همراهی و همگرایی دستگاه های اجرایی با شهرداری سمنان تاکید کرد و افزود: این همکاری ها می تواند به ارتقا سطح خدمات رسانی به مردم کمک شایانی کند.

همچنین حسن رهایی رئیس جهاددانشگاهی در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های جهاددانشگاهی استان از آمادگی این نهاد برای همکاری با شهرداری های استان و خصوصا شهرداری سمنان خبر داد.

وی بر لزوم ایجاد فضای با نشاط شهری و تدیوین یک سند جامع شهری تاکید کرد و گفت: جهاددانشگاهی آمادگی دارد که دریچه ای مشترک برای همکاری با شهرداری سمنان ایجاد کند.

وی بر لزوم استفاده از ظرفیت نخبگان و دانشگاهیان تاکید کرد و افزود: به نظر می رسد که کاستن از متولی گری شهرداری و برون سپاری بخشی از کارها به دستگاه ها می تواند به پیشبرد برنامه های شهرداری و سرعت بخشیدن به فرآیند خدمات رسانی به مردم کمک کند.

به گزارش ایسنا مشروح گفت‌وگوی تفصیلی ایسنا با شهردار سمنان متعاقبا در ایسنا منتشر می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: