• دوشنبه ۱۴ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-2490-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

مسوول بانوان ورزش و جوانان استان در گفت وگو با خبرنگار ایسنا عنوان کرد:

خیز بلند زنان سمنانی برای آوردگاه های معتبر جهانی/ سمنان 25 تیم در لیگ های بانوان کشور دارد

مسوول امور بانوان ورزش و جوانان استان سمنان از وجود 10 هزار 81 ورزشکار زن سازمان یافته در این استان خبر داد.

ناهید امیدی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان اظهار کرد: البته شمار ورزشکاران زن تحت پوشش هیات های ورزشی در این استان بیشتر از این رقم هستند.

وی وجود 15 هزار ورزشکار زن تحت پوشش بیمه های ورزشی در استان سمنان خبر داد و افزود: علاوه بر این امسال  هشت هزار دانش آموز و 12 هزار ذیل ورزش روستایی بیمه ورزشی هستند.

مسوول امور بانوان ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به خدمات ارائه شده به ورزشکاران زن سازمان یافته در این استان خاطرنشان کرد: در صورت مصدومیت تمام هزینه های درمانی ورزشکار از طریق هیئت پزشکی ورزشی پرداخت می شود ضمن اینکه به صورت کاملا رایگان می توانند از خدمات فیزیوتراپی بهره مند شوند.

وی با اشاره روند رو به رشد ورزش بانوان در این استان گفت: در حال حاضر استان سمنان 25 تیم بانوان در لیگ های مختلف ورزشی کشور دارد.

امیدی توسعه قابل توجه ورزش بانوان در این استان را نتیجه هیئت های ورزشی و نواب رئیس این هیئت ها دانست و اظهار کرد: این حمایت ها سبب شده که شاهد مدال آوری52 درصدی زنان ورزشکار استان در میادین ورزشی ملی و بین المللی باشیم.

مسوول امور بانوان ورزش و جوانان استان سمنان با اذعان به اینکه استان سمنان استعدادهای بسیار خوبی در حوزه ورزش بانوان دارد وعده داد: در آینده نزدیک اخبار خوش بیشتری از ورزش بانوان در این استان خواهیم شنید.

وی هدفگذاری بلندمدت ورزش زنان در استان را حضور مقتدرانه در آوردگاه های معتبر بین المللی برشمرد و اضافه کرد: توفیقات ورزش استان در سال های اخیر نشان می دهد که در مسیر رشد و توسعه قرار گرفتیم و در آینده شاهد درخشش چهره های بیشتری در ورزش بانوان این استان خواهیم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: