• شنبه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-1192-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

جانشین رئیس پدافند غیرعامل کشور هشدار داد:

توطئه ای جهانی بر علیه ایران در حال شکل گیری است

جانشین رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به اقدامات گسترده استکبار  در ماه های اخیر، معتقد است که توطئه ای جهانی بر علیه ایران درحال شکل گیری  است.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، سردار مهدی روحانی در حاشیه سفر به سمنان در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان که با حضور کارخایی مدیرکل پدافند غیرعامل استان انجام شد اظهار کرد: توجه به پدافند غیرعامل به عنوان یک عامل مصونیت ساز و بازدارنده می تواند به خنثی سازی این طوطئه جهانی بر علیه ملت بزرگ ایران کمک کند.

وی بر لزوم توجه به الزامات پدافند غیرعامل برای مقابله با توطئه های استکبار و در راس آن امریکا تاکید و تصریح کرد: باید از ظرفیت همه دستگاه ها و مردم برای فرهنگسازی در خصوص پدافند غیرعامل بهره بگیریم.

جانشین رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به جنگ روانی امریکا بر علیه کشورمان خاطرنشان کرد: دشمن از فضای سایبری برای پیروزی در این جنگ روانی استفاده می کند.

روحانی از جنگ سایبری بر علیه ایران اسلامی به عنوان یک جنگ تمام عیار نام برد و گفت: دشمن در جنگ نظامی با جمهوری اسلامی ناامید شده و از این رو به جنگ سایبری و اقتصادی روی آورده است.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد ناامیدی در بین ملت است خاطرنشان کرد: آنها بعد از عهدشکنی در برجام به دنبال پاشیدن بذر ناامیدی در بین مردم ایران هستند.

وی، بر لزوم اتحاد در برابر دشمن تاکید کرد و گفت: باید با بسیج امکانات همه دستگاه ها به مقابله با این جنگ روانی برویم.

جانشین پدافند شیمیایی سازمان پدافند غیرعامل کشور از فرهنگسازی در خصوص پدافند غیرعامل به عنوان یک راه کارآمد و موثر برای مقابله با جنگ روانی دشمن در این شرایط نام برد و اظهار کرد: اجرایی شدن طرح های پدافند غیرعامل در این رویارویی بسیار موثر خواهد بود.

وی از پدافند غیرعامل به عنوان یکی از ارکان مهم توسعه نام برد و گفت: باید با حفاظت از سرمایه های انسانی مانع از آسیب دشمن به کشور شویم.

آیت‌الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه سمنان نیز در این دیدار بر ضرورت توجه بیشتر به پدافند غیرعامل تاکید کرد و گفت: علی رغم تاکیدات رهبری معظم انقلاب در دهه های گذشته کمتر به این مهم توجه شده است.

وی با اذعان به اینکه باید همه مردم با پدافند غیرعامل آشنا شوند ادامه داد: مسوولان باید در زمینه آموزش و فرهنگسازی در این بخش سرمایه گذاری بیشتری کنند.

امام جمعه سمنان با بیان اینکه فرهنگسازی در خصوص پدافند غیرعامل بهترین راه برای مقابله با تهدیدات دشمنان نظام است گفت: باید فرهنگ سازی در خصوص پدافند غیرعامل در کشور نهادینه شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان کمک به فرهنگسازی در این خصوص را رسالت همه مسوولان برشمرد و افزود: مسوولان استان سمنان باید همه توان خود را برای کمک به پدافند غیرعامل و آموزش مردم به کار بگیرند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: