• دوشنبه ۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-1790-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

احداث 100 ایستگاه توزیع برق در استان سمنان

سرپرست معاونت برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق سمنان از احداث 100 ایستگاه هوائی و زمینی توزیع برق از ابتدای سال جاری تا کنون در استان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، منطقه سمنان، رضا علی اصغری با اشاره به این که 99 دستگاه پست هوائی توزیع برق از آغاز سال تا زمان حاضر توسعه یافته گفت: یک ایستگاه زمینی توزیع برق نیز به بهره برداری رسیده است.

وی با بیان اینکه 86 دستگاه پست هوائی توزیع برق در استان بهینه سازی شده افزود: طرح بهسازی 10 ایستگاه زمینی توزیع برق در راستای استمرار خدمات دهی به مشترکان، از جمله اقدامات انجام شده به شمار می رود.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق سمنان با بیان این که 20 هزار و 510 متر شبکه فشار متوسط هوائی و زمینی در مدت زمان مذکور دایرگردیده اضافه کرد: طرح اصلاح 16 هزار و 900 متر شبکه 20 کیلوولت هوائی و زمینی ، از دیگر فعالیت های صورت گرفته محسوب می شود.

علی اصغری باعنوان این که طرح احداث 19 هزار و 500 متر شبکه فشار ضعیف هوائی و زمینی انجام شده تصریح کرد: 24 هزار و 200 متر از این خطوط نیز بهینه سازی گردیده است.

وی به نصب 345 دستگاه سرچراغ جدید در مدت زمان قید شده اشاره و یادآوی کرد: 665 دستگاه سرچراغ روشنائی در سطح معابر استان بهسازی شده است، به منظور اجرای طرح های توسعه و احداث ذکر شده، مبلغ 56 میلیارد و 451میلیون ریال اعتبار صرف گردیده است.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق سمنان با بیان اینکه از شروع امسال تا به حال چهار هزار و 599 مشترک جدید جذب شده اظهار داشت: این شرکت هم اینک به بیش از 372 هزار  اشترک خدمات دهی می کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: