• دوشنبه ۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-692-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کاتب: كویر گرمسار می‌تواند مقصد تازه گردشگران شود

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: کویر گرمسار می‌تواند به مقصد جدید گردشگری و سفر در کشور تبدیل شود.

  به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، غلامرضا کاتب در جلسه بررسی طرح سرمایه‌گذاری اکوکمپ در کویر گرمسار اظهار کرد: مناطق شمالی از پرترددترین مقاصد کشور در ایام تعطیلات محسوب می‌شوند و باید مقاصد جدید برای ایام تعطیل تعریف شود.

  وی با تاکید بر اینکه کویر گرمسار قابلیت تبدیل به مقصد جدید سفرهای داخلی و خارجی را دارد،خواستار حمایت مسئولان از اجرای طرح اکوکمپ در کویر گرمسار شد.

کاتب، سرمایه‌گذاری در غار نمکی گرمسار و اتصال گرمسار به ایستگاه جوانمرد قصاب تهران و ...را از جمله فعالیت‌های در دست انجام برای توسعه گردشگری گرمسار عنوان کرد.

 شتاب بخشی به پروژه های سرمایه گذاری گردشگری استان آغاز شد

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان گفت: پروژه‌های سرمایه‌گذاری در گردشگری استان سمنان با توجه به سطح و میزان سرمایه گذاری در کانال شتاب دهنده طرح ها قرار می‌گیرند

جهانشاهی افزود: با توجه به تنوع ،حجم و افزایش استقبال سرمایه گذاران ، مسیر سرمایه‌گذاری در حوزه‌های گردشگری استان کوتاه و تسهیل شده است.

وی حجم سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در تاسیسات گردشگری استان سمنان را بیش از ۶ هزار میلیارد ریال و شامل ۲۲ پروژه مهم در بخش های متنوع عنوان کرد و گفت: این تعداد پروژه گردشگری در حال افزایش است.

جهانشاهی، استان سمنان و شهرستان گرمسار را از مقاصد تازه سفر به ویژه برای ساکنان تهران برشمرد و افزود: تحقق بخش زیادی از برنامه ها، زمینه تبدیل استان به مقصد سفر را فراهم کرده است.

  در این جلسه طرح راه اندازی اکوکمپ در کویر گرمسار با حضور مسیولان منابع طبیعی و محیط زیست، میراث فرهنگی، فرماندار گرمسار، سرمایه گذار بخش خصوصی و ... در محل فرمانداری گرمسار بررسی شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: