• یکشنبه ۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-297-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار مهدیشهر خبر داد:

سرمایه‌گذاری 20 میلیاردی در احداث هتل گردشگری مهدیشهر

فرماندار شهرستان مهدیشهر گفت: بیست و سومین هتل استان سمنان با سرمایه‌گذاری بالغ بر 20 میلیارد تومان در شهرستان مهدیشهر در حال ساخت است.

به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه سمنان، حسن ارگی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان سمنان گفت: این هتل یک هتل سه ستاره و هوشمند در شهر نمونه گردشگری شهمیرزاد است و به همین جهت ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های توسعه گردشگری استان را می‌تواند ارتقاء دهد.

وی خاطرنشان کرد: در راستای توسعه درون‌زایی اقتصاد، تمام تأکید ما بر ظرفیت‌های گردشگری شهرستان معطوف است، در همین راستا 23 اقامتگاه بوم‌گردی با همکاری و تلاش میراث فرهنگی ایجاد شده است.

وی اظهار داشت: رویکرد دولت تدبیر و امید اقتصاد مقاومتی است، استاندار سمنان نیز همیشه تأکید دارند که اقتصاد مقاومتی نسخه شفابخش اقتصاد ملی است، در همین راستا در شهرستان مهدیشهر 13 جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی برگزار شده است.

فرماندار مهدیشهر تصریح کرد: در همین راستا در کارگروه‌های مختلفی موارد و مشکلات مختلف واحدهای تولیدی، پروژه‌های متعدد بررسی می‌شود.

وی اضافه کرد: بهره‌برداری از راه روستایی ملاده – شلی با 35 میلیون ریال اعتبار، اجرای شهرک صنعتی خلیج‌فارس با 1000 نفر اشتغال غیر مستقیم و 500 نفر اشتغال مستقیم، افتتاح پروژه گازرسانی به مجتمع گلخانه ای درجزین، احداث پل روگذر درجزین با صرفه‌جویی 1500 میلیارد ریال در هزینه که هزینه اولیه اجرای طرح 3 هزار میلیارد ریال بوده است، راه‌اندازی واحد صنعتی آریا ترانسفو شهمیرزاد با 6 هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری و اشتغال 400 نفر و پیش بینی ایجاد 20 هزار شغل و... از برخی پروژه‌هایی بودند که در جلسات اقتصاد مقاومتی بررسی و تصمیم گیری شده اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: