• پنجشنبه ۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-295-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

مسئول بانوان ورزش و جوانان استان در گفت‌وگو با ایسنا مطرح کرد:

عدم پخش تلویزیونی و نبود حامی مالی 2مانع ورزش بانوان در استان سمنان

مسئول امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان وعده داد که زنان ورزشکار این استان در مسابقات 2020 حضور پررنگ‌تری داشته باشند.

 ناهید امیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان با بیان اینکه زنان ورزشکار این استان در بازی‌های آسیایی 2018 دو نماینده داشتند و در پاراالمپیک 2018 جاکارتا نیز زهرا برناکی ورزشکار هم‌استانی یک برنز برای کشور به ارمغان آوردند اظهار کرد: زنان ورزشکار این استان در 6 ماهه اول امسال از میادین بین‌المللی و برون‌مرزی 28 مدال رنگارنگ برای کشورمان به ارمغان آوردند و این در حالی است که مردان استان در این مدت پنج مدال گرفتند.

وی ادامه داد: در سال 96 نیز زنان ورزشکار استان 332 مدال کشوری و 97 مدال برون‌مرزی به دست آوردند و این در حالی است که مردان استان در این سال 64 مدال برون‌مرزی به دست آوردند.

مسئول امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان سرمایه‌گذاری در ورزش بانوان استان را یک ضرورت خواند و گفت: در چند سال اخیر حمایت‌ها از ورزش بانوان بهتر شده اما همچنان با مشکلاتی به ویژه در بحث اسپانسر مالی روبرو است.

وی عدم پخش تلویزیونی و نبود حامی مالی را دو مانع مهم پیش روی ورزش بانوان در این استان برشمرد و خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود فعالان بخش خصوصی و کارخانه‌داران حمایت بیشتری از ورزش بانوان در استان داشته باشند.

امیدی تصریح کرد: اگر حمایت مالی از ورزش بانوان استان صورت گیرد قول می‌دهیم که تعداد ورزشکاران راه‌یافته زن استان به بازی‌های 2020 در قیاس با بازی‌های آسیایی جاکارتا حداقل دو برابر شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: