• سه شنبه ۱ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-191-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بررسی مشکلات 19 واحد تولیدی مشکل‌دار سمنان

رئیس اداره تسهیلات و تامین مالی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از بررسی مشکلات 19 واحد تولیدی در جلسات و کمیته‌های کارشناسی ذیل کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد .

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان به نقل از روابط عمومی صنعت، معدن و تجارت استان سمنان، فرامرز عرب با اعلام این خبر گفت: در قالب کمیته تامین مالی بنگاه‌های تولیدی کوچک و متوسط، درخواست نوزده واحد متقاضی تسهیلات در سال‌جاری با حضور نمایندگان بانکهای عامل و واحدهای تولیدی متقاضی بررسی و جهت تصمیم‌گیری نهایی و معرفی به بانکهای عامل به دبیرخانه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ارجاع شد .

وی گفت: تا کنون بیش از ۳۵۰ واحد تولیدی استان متقاضی دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین‌یاب شده‌اند که پرونده حدود ۱۳۰ واحد به بانک‌های عامل استان معرفی شده است و مابقی نیز در کمیته بررسی تسهیلات نیز مرحله بررسی قرار دارد .

رئیس اداره تسهیلات و تامین مالی سازمان صنعت‌، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد: در این جلسات که با حضور نمایندگان بانک‌های عامل و مدیران واحدهای تولیدی استان در محل سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان برگزار گردید هر یک از نمایندگان واحدهای تولیدی به بیان مشکلات خود پرداخته و پس از بحث و بررسی، مصوبات جلسه جهت طرح در کارگروه اصلی ستاد تسهیل جمع‌بندی شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: