• سه شنبه ۱ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-195-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

زنان سمنانی در مدال‌آوری از مردان پیشی گرفتند/ نبود اسپانسر معضل ورزش بانوان در استان

مسئول امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان از پیشی گرفتن بانوان ورزشکار استان از مردان از حیث کسب مدال‌های رنگارنگ از میادین ملی و بین‌المللی خبر داد و گفت: زنان ورزشکار این استان در یک سال اخیر دستاورد بیشتری از مردان داشته‌اند.

 ناهید امیدی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان،آینده ورزش بانوان در این استان را درخشان ارزیابی و اظهار کرد: تلاش ما بر این است که امسال نیز در کسب افتخارات ورزشی کارنامه درخشان‌تری داشته باشیم.

وی از کسب 28 مدال برون‌مرزی توسط ورزشکاران زن استان در یک سال گذشته خبر داد و افزود: در یک سال گذشته 34 بانوی ورزشکار این استان به اردوهای تیم‌های ملی دعوت شدند.

مسئول امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان از عضویت هفت ورزشکار زن این استان در تیم‌های ملی کشورمان خبر داد و گفت: در حال حاضر بانون ورزشکار این استان در 43 هیئت ورزشی استان فعالیت دارند.

وی از میزبانی استان از پنج اردوی تیم‌های ملی بانوان ایران طی 6ماهه اول سال 97 در رشته‌های مختلف خبر داد و تصریح کرد: قرار است تا پایان امسال 15 اردوی تیم‌های ملی در استان برگزار شود.

امیدی، با اشاره به وجود زیرساخت‌های مناسب ورزشی در استان خاطرنشان کرد: وجود این زیرساخت‌های با کیفیت سبب شده که اردوهای متعددی در استان برپا شود.

وی با بیان اینکه ورزش بانوان در استان از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است افزود: مهمترین مشکل ورزش بانوان در استان سمنان نبود اسپانسر مالی است.

مسئول امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان با بیان اینکه ورزش بانوان در استان توانایی‌های خود را به اثبات رسانده از فعالان بخش خصوصی در استان خواست حمایت بیشتری از ورزش بانوان در این استان داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: