• دوشنبه ۳۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-1797-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بهسازی 399 هزارمتر شبکه توزیع برق در شهرستان مهدیشهر

مدیر توزیع برق شهرستان مهدیشهر از اجرای عملیات بهسازی، سرویس و تعمیرات 399 هزار متر شبکه توزیع برق در شش ماهه نخست امسال خبرداد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، منطقه سمنان، حسین حافظی گفت: احداث خط و پست هوائی در شهرک 11 هکتاری و شهرک فاطمیه، اصلاح روشنائی معابر شهرک صنعتی شهمیرزاد‌، بهینه‌سازی شبکه در راستای اتصال پست‌های پاساژ نیروگاه آبی به خطوط 20 کیلوولت هوائی و همچنین اتصال شش پست پاساژ نیروگاه آبی به شبکه برق سراسری از طریق خطوط فشار متوسط هوائی و بازدید از 423 پست هوائی توزیع برق، از جمله اقدامات صورت گرفته شش ماهه اول سال جاری به شمار می‌روند.

وی با اشاره به این که یک هزار و 470 متر شبکه فشار ضعیف هوائی و زمینی احداث گردیده افزود: برقراری 847 متر شبکه فشار متوسط هوائی و زمینی، از دیگر فعالیت‌های به انجام رسیده در مدت مذکور محسوب می‌شود.

مدیر توزیع برق شهرستان مهدیشهر با بیان این که 6 ایستگاه هوائی توزیع برق با ظرفیت 375 کیلوولت آمپر نصب شده افزود: چهار هزار و 85 متر شبکه فشار ضعیف و فشار متوسط هوائی و زمینی بهینه‌سازی شده است.

حافظی با بیان این که یک هزار و 530 متر شبکه با بهره‌گیری از کابل خودنگهدار دایر شده تصریح کرد: تبدیل یک هزار و 751 متر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار در مدت زمان قید شده نیز به انجام رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: احداث خط فشار متوسط زمینی و پست هوائی در خیابان های 17 شهریور مهدیشهر و یاسر روستای فولادمحله در قالب پروژه کاهش تلفات انرژی الکتریکی، بهسازی شبکه فشار متوسط هوائی حدفاصل جنگل بانی پرور تا ورودی منطقه شورستان و خیابان اصلی فولادمحله‌، بهینه‌سازی شبکه فشار ضعیف هوائی و تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار به طول دوهزار متر در فولادمحله و افزایش ظرفیت ترانسفورماتورهای دارای بار بیش از 70 درصد مشخص شده در بارگیری 6 ماهه اول، به عنوان فعالیت‌های پیش‌بینی شده این مدیریت در شش ماهه دوم سال جاری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: