• یکشنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-1493-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سمنان:

ظرفیت‌های جهاددانشگاهی به توسعه استان سمنان کمک می‌کند

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سمنان گفت: ظرفیت‌های مختلف آموزشی، پژوهشی و فرهنگی جهاددانشگاهی به توسعه استان کمک خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان نادر مالکی در دیدار با رئیس و معاونین جهاددانشگاهی استان سمنان افزود: ظرفیت‌های جهاددانشگاهی در حوزه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی زمینه‌ساز توسعه استان خواهد بود و ما نیز کمک می‌کنیم تا شرایط برای استفاده از این ظرفیت‌ها ایجاد و فراهم شود.

وی با اشاره به تفاهم‌نامه آموزشی بین جهاددانشگاهی و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سمنان در سال گذشته، خاطرنشان کرد: در جهت بهره‌گیری و استفاده از ظرفیت‌های آموزشی جهاددانشگاهی در برگزاری دوره‌های آموزشی برای کارکنان دولت و... تعامل و همکاری خوبی با جهاددانشگاهی خواهیم داشت.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سمنان تصریح کرد: ما هر جا که به توسعه و پیشرفت استان منتهی می‌شود، تعامل و همکاری خواهیم داشت، ظرفیت‌های مختلف جهاددانشگاهی نیز در توسعه و پیشرفت استان تأثیر‌گذار بوده است، انشاءالله با تعامل و همکاری زمینه ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی جهاددانشگاهی به نهادها و ارگان‌های استان را فراهم خواهیم کرد.

همچنین حسن رهایی رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان نیز در این دیدار به برخی دستاوردها و فعالیت‌های شاخص جهاددانشگاهی در حوزه آموزشی و پژوهشی اشاره کرد و گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی کارکنان دولت، برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی برای فراگیران، اجرای طرح‌های مختلف پژوهشی در حوزه افکار سنجی و نظرسنجی، انعقاد تفاهم‌نامه‌های آموزشی و انعقاد طرح‌های پژوهشی از مهمترین فعالیت های جهاددانشگاهی استان سمنان است.

وی با ارائه گزارشی از روند احداث پروژه‌های در دست احداث جهاددانشگاهی استان سمنان گفت: جهاددانشگاهی در حوزهای پژوهشی اعم از آزمایشگاه مصالح ساختمانی و مواد معدنی، نمایندگی خون بند ناف رویان و همچنین فعالیت‌های فرهنگی مانند برگزاری اردوهای علمی و دانشجویی ایران مرز پرگهر، مرکز افکار سنجی دانشجویان، خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا و... فعالیت دارد.

گفتنی است در این جلسه درخواست‌های جهاددانشگاهی استان سمنان درخصوص استفاده از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی برای آموزش‌های کارکنان دولت، پرداخت هزینه‌کردهای جهاددانشگاهی در اراضی پروژه کویر، پیگیری اعتبار تجهیز فاز اول شعبه رویان جهاددانشگاهی استان سمنان در شهرستان مهدیشهر و استفاده از ظرفیت‌های آزمایشگاه مصالح ساختمانی و موادمعدنی جهاددانشگاهی در پروژه‌های عمرانی استان مطرح شد و رییس سازمان مدیریت و برنامه‌‌ریزی استان سمنان دستورات لازم برای درخواست‌های یادشده را صادر و مقرر شد تیمی مشترک ازسوی دو دستگاه موارد را پیگیری کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: