• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-1894-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

به ما اعتماد کنید، آینده را می سازیم

راهپیمایی کودکان سمنانی با آدمک ترامپ و شعار صلح‌طلبی+ تصاویر

کودکان سمنانی همزمان با 16 مهرماه، روز جهانی کودک و هفته کودک، با شعار "آینده را باید ساخت" به راهپیمایی در سمنان پرداختند.

به گزارش خبرنگار ایسنا،منطقه سمنان همزمان با 16 مهرماه، روز جهانی کودک و هفته کودک، بیش از 400 کودک سمنانی با تجمع در میدان امام خمینی(ره) و محوطه یکی از مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سمنان این روز را گرامی داشتند.

  کودکان سمنانی با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضامین "به ما اعتماد کنید، آینده را می‌سازیم" "آینده را باید ساخت" از جنگ بیزاریم" "ما طرفدار صلح و آرامش هستیم" و همچنین آدمک‌های نقاشی شده رئیس جمهور آمریکا و... در این راهپیمایی شرکت کردند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه سمنان گفت: این تجمع و راهپیمایی به نوعی یک مانور فرهنگی است، و کودکان با شعار "به ما اعتماد کنید، آینده را می سازیم" می خواهند اعلام کنند که نقش بسیار مهم و تأثیر گذاری در آینده سرزمین و مملکت خود دارند.

مهدی جمال ادامه داد: کودکان سمنانی در این راهپیمایی بر اهمیت بزرگسالان و مردم به مقوله هایی مانند محیط زیست، گردشگری، امنیت، صلح و... تأکید دارند.

به گزارش ایسنا در این همایش که در پارک ملت میدان امام خمینی(ره) سمنان برگزار شد، کودکان سمنانی در مجاورت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان سمنان به اجرای برنامه‌های مختلفی مانند نمایش، سرود و انجام حرکات ورزشی و... پرداختند.

حضور برخی از سالمندان حاضر در پارک ملت در کنار حضور گرم و پرنشاط کودکان سمنانی از حاشیه‌های جالب این تجمع و همایش کودکانه بود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: