• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-1791-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان مطرح کرد:

"کم‌آبی" گریبانگیر شهرک‌های صنعتی در سمنان/ اعتبار 16 میلیاردی برای توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان با بیان اینکه شهرک‌های صنعتی استان با مشکل جدی کمبود آب مواجه هستند، گفت: زیرساخت‌های لازم در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان فراهم است ولی متأسفانه با کمبود آب مواجه هستند.

به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه سمنان، حسن آلبویه در جلسه ستاد جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری در استان سمنان اظهار کرد: با وجود مشکلات مختلفی مانند کمبود آب و خشکسالی، طرح‌های بزرگ صنعتی و تولیدی در شهرک‌های صنعتی استان اجرا می‌شود و برای جذب بیشتر سرمایه‌گذاری نیاز است تا مشکل کمبود آب بر طرف شود.

وی همچنین از اختصاص 16 میلیارد و 329 میلیون تومان اعتبار استانی مصوب جهت توسعه شهرک‌ها و ناحیه های صنعتی استان سمنان خبر داد و گفت: وضعیت اعتبارات نسبت به سال گذشته بهتر شده است اما نسبت به وضعیت ایده‌آل فاصله زیادی وجود دارد .

آلبویه معتقد است: برای جذب و حمایت از سرمایه‌گذاران باید وضعیت اعتبارات شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان بهبود پیدا کند تا زیر ساخت‌های بیشتری فراهم و نواقص بر طرف شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان ادامه داد: در سال‌جاری 580 میلیون تومان جهت توسعه شهرک صنعتی دامغان، 750 میلیون تومان جهت توسعه شهرک صنعتی سمنان، 3 میلیارد و یک‌صد میلیون تومان برای شهرک صنعتی شاهرود و 2 میلیارد و 170 میلیون تومان نیز جهت توسعه شهرک صنعتی گرمسار اعتبار مصوب شده است.

آلبویه خاطرنشان کرد: جهت توسعه شهرک‌های صنعتی ایوانکی یک میلیارد و 180 میلیون تومان، مهدیشهر 905 میلیون تومان، سرخه 3 میلیارد و یک‌صد میلیون تومان، آرادان 100 میلیون تومان، لاسجرد 250 میلیون تومان، دیباج 100 میلیون تومان، یاتری 350 میلیون تومان، فولادمحله و بیارجمند نیز به ترتیب 150 و 40 میلیون تومان اعتبار مصوب شده است.

وی تصریح کرد: همچنین مبلغ دو میلیارد و 886 میلیون تومان اعتبار نیز جهت توسعه و تکمیل منطقه ویژه اقتصادی سمنان مصوب شده است. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: