• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-1691-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری سمنان خبر داد:


اختصاص 2میلیارد و 350 میلیون تومان اعتبار به 3پروژه دامپروری در استان سمنان

معاون هماهنگی و امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان از اختصاص مبلغی بالغ بر 2 میلیارد و 350 میلیون تومان جهت راه اندازی و تکمیل سه پروژه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه سمنان، حشمت‌الله عسگری در جلسه ستاد جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری در استان سمنان گفت: مبلغ دو میلیارد و 350 میلیون تومان جهت تکمیل پروژه گازرسانی سه پروژه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی شامل سه مجتمع دامپروری بیارجمند در شهرستان شاهرود، شهرستان مهدیشهر و روستای اعلاء سمنان اختصاص پیدا کرده است.

وی افزود: مبلغ 950 میلیون تومان در فاز اول جهت انجام گاز رسانی و لوله کشی مجتمع دامپروری بیارجمند و کلاته‌خیج در شهرستان شاهرود به ترتیب به مبلغ 500 و 700 میلیون تومان اختصاص پیدا می‌کند.

معاون هماهنگی و امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان اضافه کرد: جهت راه‌اندازی یک پروژه دامپروری در شهرستان مهدیشهر نیز جهت گازرسانی،حصارکشی و احداث سیل بند و جاده‌سازی و آسفالت مصوب شد مبلغ 500 میلیون تومان اعتبار اختصاص پیدا کند.

عسگری ادامه داد: یک پروژه دامپروری در روستای اعلاء سمنان نیز مبلغ 900 میلیون تومان اعتبار جهت راه اندازی و تکمیل این پروژه اعتبار اختصاص می‌یابد.

وی با تأکید بر اینکه طرح‌ها و پروژه های سرمایه‌گذاری و اقتصادی در استان سمنان مستقیماً با اشتغال و معیشت مردم در ارتباط هستند، گفت: زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری شامل گازرسانی، برق رسانی و تأمین آب برای راه‌اندازی مجتمع‌های دامپروری، گلخانه‌ای و صنعتی در استان سمنان فراهم می‌شود، این زیرساخت‌ها در جهت جذب و جلب سرمایه‌گذاری در استان انجام خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: