• شنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-1790-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان خبرداد:

افزایش 3برابری طرح‌های ایجاد اشتغال در سمنان/ خروج 400 خانوار از زیر چتر حمایتی کمیته امداد استان

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان از خروج بیش از 400 خانوار از زیر چتر حمایتی این نهاد در استان سمنان خبر داد.

سیدجواد رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمناناظهار کرد: این خانوارها پس از بهره‌مندی از اشتغال و درآمد پایدار از زیر چتر حمایتی کمیته امداد خارج شدند.

وی با اشاره به افزایش مراجعان متقاضی حمایت به این دستگاه افزود: چند صد خانواده جدید که شرایط لازم برای حمایت را داشتند جایگزین این 400 خانوار شدند.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان از افزایش حدودا سه برابری طرح‌های ایجاد اشتغال در کمیته امداد استان خبر داد و تصریح کرد: کمیته امداد امسال برای ایجاد اشتغال بیشتری برای مددجویان برنامه‌ریزی کرده است.

وی با بیان اینکه این نهاد سال گذشته یک‌هزار و 97 طرح اشتغال در استان اجرایی کرد خاطرنشان کرد: امسال بیش از سه‌هزار طرح اشتغال برای مددجویان واجد شرایط استان اجرا می‌شود.

رضوی با بیان اینکه این مددجویان در صورت بهره‌مندی از درآمد پایدار به‌تدریج از زیرچتر حمایتی کمیته امداد استان خارج می‌شوند گفت: تا مادامی که از بهره‌مندی این خانواده‌ها از درآمد کافی اطمینان پیدا نکنیم از تحت‌پوشش خارج نمی‌شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان از این نهاد به عنوان یکی از موفق‌ترین دستگاه‌های اجرایی در ایجاد اشتغال نام برد و افزود: همین موفقیت سبب شده که دولت امسال اعتبار بیشتری برای ایجاد اشتغال به این نهاد انقلابی اختصاص دهد.

وی با تقدیر از توجه دولت به مددجویان نیازمند اضافه کرد: خوشبختانه در چند سال اخیر هیچ مددجوی واجدشرایطی نبوده که متقاضی تحت‌پوشش قرار گرفتن باشد و این حمایت از وی دریغ شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: