• جمعه ۱۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-1294-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

با حضور اساتید مجرب کشوری؛

تور گردشگری عکاسی در دامغان برگزار می شود

مسئول نمایندگی مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان دانشگاه فردوسی مشهد در دامغان گفت: تور گردشگری عکاسی شنبه چهاردهم مهر ماه با حضور اساتید مجرب کشوری در دامغان برگزار می شود.

  به گزارش اینا-منطقه سمنان، « علیرضا رعیت حسن آبادی » با اعلام این خبر افزود: بیش از 30 نفر از هنرمندان عکاس و دانشجویان در این تور شرکت می کنند.

 وی گفت: هدف از برگزاری این تور آموزش عکاسی حرفه ای، بازدید از اماکن تاریخی و معرفی جاذبه‌های گردشگری شهر دامغان و معرفی جاذبه های کمتر شناخته شده روستای شامان در این شهرستان است.

 رعیت حسن آبادی افزود: این تور از ساعت 15 الی 18 چهاردهم مهرماه از دانشکده هنر دامغان آغاز شده و در روستای شامان دامغان به پایان می رسد.

وی گفت: اساتیدی چون افشین شاهرودی مدرس دانشگاه، مهرداد اسکوئی بهترین فیلمساز مستند 2016، سعید دستوری سردبیر 25 دوره مجله عکاسی خلاق و مدرس دانشگاه، حسن غفاری عکاس مستند اجتماعی و مدرس عکاسی و مسعود زنده روح کرمانی مدرس دانشگاه و مسئول واحد عکاسی سازمان صدا و سیما در این تور شرکت دارند.

مسئول نمایندگی مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان دانشگاه فردوسی مشهد در دامغان یادآوری کرد: روستای شامان دامغان در پنج کیلومتری دامغان واقع شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: