• پنجشنبه ۱۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-493-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امضای تفاهم‌نامه همكاری بین میراث‌فرهنگی و دانشگاه آزاد سمنان با هدف هدایت پایان‌نامه تحصیلات تکمیلی

در مراسمی به مناسبت گرامیداشت هفته گردشگری، تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان و دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان منعقد شد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، این تفاهم‌نامه با هدف گسترش همکاری‌های پژوهشی و فرهنگی و انجام همکاری‌های آموزشی از جمله کارگاه‌های تخصصی و موضوعی و هدایت و اجرای پایان نامه‌های دانشجویی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا منعقد شده است.

مدیر کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان در این زمینه گفت: این تفاهم‌نامه زمینه همکاری‌های مشترک در بخش‌های آموزشی، پژوهشی و علمی و اجرای طرح‌های تحقیقاتی مشترک، برگزاری همایش و کنفرانس‌های استانی، ملی و بین‌المللی مشترک و ... را فراهم می‌کند.

‌محمد جهانشاهی‌ افزود: برنامه‌ریزی و تعیین اولویت‌های پژوهشی و تحقیقاتی، همکاری علمی در زمینه هدایت و اجرای پروژه‌های دانشجویی و پایان‌نامه تحصیلات تکمیلی با رویکرد فرهنگی و استفاده از فضاهای دارای قابلیت برای برگزاری کارگاههای آموزشی تخصصی و موضوعی در حوزه‌های مورد نیاز با مشارکت طرفین از جمله تعهدات این اداره کل در این تفاهم‌نامه است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان نیز در این خصوص گفت: این تفاهم‌نامه در راستای اهداف سند چشم انداز و سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی و با هدف بهره‌مندی مستمر از خرد جمعی و افزایش همکاری بین موسسات علمی، آموزشی و پژوهشی منعقد شده است.

‌عبدا... خالصی‌دوست‌ افزود: بررسی اولویت‌های پژوهشی مورد نیاز اداره کل و تعریف پروژه‌های پژوهشی و تحقیقاتی مناسب، ارائه پیشنهادهای تحقیقاتی برای ارتقاء فعالیت‌های فرهنگی، ارائه خدمات فنی، مهندسی و مشاوره ای، ارائه خدمات علمی و تخصصی در زمینه برگزاری سمینارهای تخصصی استانی، ملی و بین المللی، انتخاب و معرفی دانشجویان مستعد برای انجام مطالعات و اجرای پایان نامه تحصیلات تکمیلی و ارائه پیشنهادات تالیف و ترجمه کتب تخصصی و ... از جمله تعهدات دانشگاه آزاد اسلامی در این تفاهم‌نامه است.

این تفاهم نامه در دو نسخه، هشت ماده و 29 بند تنظیم شد و به امضای طرفین رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: