• چهارشنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-1590-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اعضای پنجمین دوره شورای نظام مهندسی استان سمنان معرفی شدند

اعضای پنجمین دوره شورای نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان سمنان معرفی شدند .

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در آئین معارفه اعضای شورای پنجم و تودیع و تجلیل از اعضای شوری چهارم نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی این استان اظهارداشت: روند اجرائی سازمان نظام مهندسی در چندسال اخیر بسیار مطلوب بوده و زمینه ایجاد ارتقا در زمینه‌های مختلف در این بخش وجود دارد .

سید حسن میرعماد با اشاره به برخی وظایف و رسالت‌های سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان سمنان گفت: یکی از مهم‌ترین وظایفی که می‌توان برای این بخش متصور شد این است که فرآیندها را تسهیل کند و این فرآیندها در راستای کمک به بخش کشاورزی و بهره‌برداران این بخش به کار گرفته شود .

وی خاطرنشان کرد: سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان سمنان می‌تواند با ایجاد انگیزه در فارغ‌التحصیلان و کارشناسان بخش کشاورزی از ظرفیت‌های این بخش استفاده کند .

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان بر ضرورت ایجاد اتاق فکر سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان سمنان نیز تأکید کرد .

میرعماد با اشاره به توفیقات کسب شده بخش کشاورزی در سال‌های اخیر گفت: تولید تخم‌مرغ در استان سمنان افزایش ۱۰۰ درصدی داشته است .

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در بخش توسعه کشت‌های متراکم نیز گفت: با توجه به سیاست‌های تغییر الگوی کشت و استفاده از گونه‌های کم آب‌بر در استان سمنان نیز در بخش گلخانه اقدامات خوبی صورت گرفته است .

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به وجود تنوع گیاهان داروئی در این استان نیز گفت: در کشت گیاهان داروئی نیز در استان اقدامات خوبی صورت گرفته که البته نیاز است در این زمینه تلاش بیشتری صورت گرفته و به خوبی ظرفیت‌های این بخش به کارگیری شود .

میرعماد با بیان اینکه در حوزه شیلات و آبزیان نیز بین ۳۵ تا ۴۰ درصد رشد داشته است اضافه کرد: زمینه برای ارتقا این بخش وجود داشته و با تلاش بیشتر می‌توان در این بخش موفقیت‌های بیشتری کسب کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: