• سه شنبه ۱۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-897-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

در قالب طرح رزمایش خدمت متعالی صورت گرفت

بهینه‌سازی 7000 متر شبکه توزیع برق گرمسار در کمتر از 270 دقیقه

مدیر توزیع برق شهرستان گرمسار از بهینه‌سازی هفت‌هزار متر شبکه ۲۰ کیلوولت منطقه تخت‌رستم شهرستان گرمسار، در قالب رزمایش خدمت متعالی و در کمتر از 270 دقیقه خبرداد و گفت: در این رزمایش نیروهایی از توزیع برق پنج شهرستان مرکزی و غربی استان حضور داشتند.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، حسین صفری با اشاره به این که این رزمایش با استعداد ۴۶ نفر از نیروهای اجرائي اين شرکت انجام شد اظهار کرد: ۱۱ اکيپ عملياتي از مديريت توزيع برق شهرستان‌هاي سمنان، سرخه، مهديشهر، آرادان و گرمسار در اين رزمايش حضور پيدا کردند.

وی با بیان این که افزایش بهره‌وری یکي از مهم‌ترين مزيت‌هاي اين برنامه به شمار مي‌رود افزود: با تجميع نيروهاي انساني و امکانات و تجهيزات‌، هفت‌هزار متر شبکه ۲۰ کيلوولت تعمير و اصلاح شد.

مدیر توزیع برق شهرستان گرمسار ادامه داد: همچنين تعويض ۲۴۰ عدد مقره بشقابي و تنظيم ميزان کشش خطوط برق رساني مربوط به ۴۰ فاصله شبکه بين پايه‌هاي برق از دیگر خدمات و اقدامات انجام شده در این رزمایش است.

وی با بیان این که انجام این فعالیت‌ها،  ظرف چهار ساعت و 30 دقیقه به اجرا درآمده تصریح کرد: چنانچه اين برنامه در حالت عادي انجام شود، ۱۰ روز کاري زمان لازم خواهد داشت.

صفری از اجرای این رزمایش‌ها به مثابه یک تمرین جدی برای خدمات‌رسانی در مواقع بحرانی نام برد و یادآور شد: افزايش توان نيروهاي عملياتي در مواقع بحران، تقويت کار تيمي و افزايش رضايت‌مندي مردمي، از جمله اهداف رزمایش‌های خدمت در شرکت توزیع برق استان است.        


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: