• پنجشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-992-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

پیشرفت فیزیکی 67 درصدی مصوبات سفر رئیس‌جمهور

استاندار: همه کارشناسان در نیاز مبرم سمنان به منابع جدید آبی متفق القولند

استاندار سمنان گفت: همه کارشناسان و مدیران در نیاز مبرم استان به منابع جدید آبی متفق القول اند.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، سید شهاب‌الدین چاوشی در کارگروه سازگاری با بی آبی استان سمنان، اظهار کرد: استان سمنان امسال چه در شورای حفاظت از آب و چه در کارگروه سازگاری با بی آبی بیشترین و موفق ترین تلاش ها را در جهت مدیریت منابع آبی داشته است.

وی با اشاره به مشکل کم آبی در این استان از وزارت نیرو خواست نیاز استان سمنان به منابع جدید آبی و تامین آن از محل انتقال بین حوزه ای که همگی کارشناسان آب به آن باور دارند، را مورد مطالعه جدی قرار دهد.

استاندار سمنان با اشاره به اقدامات این استان در خصوص مدیریت مصرف در دو حوزه آب و برق گفت: مدیران اجرایی استان در این بخش عملکرد مثبت و قابل قبولی داشتند.

چاووشی از اجرایی شدن بخش قابل توجهی از مصوبات سفر رئیس جمهور به استان سمنان خبر داد و گفت: این طرح‌ها در مجموع و به طور میاگین 67 درصد پیشرفت فیزیکی داشتند.

این مدیر ارشد اجرایی با بیان اینکه اغلب مصوبات سفر استانی کاروان تدبیر و امید اجرایی شده تصریح کرد: تلاش بر این است که همه این مصوبات تا پیش از دولت دوازدهم اجرایی شوند.

وی از تخصیص 456 میلیارد تومانی اعتبارات مصوبات سفر استانی رئیس‌جمهور به استان خبرداد و اظهار کرد: 72 طرح با اعتبار اولیه 990 میلیارد تومان در سفر استانی رئیس جمهور به سمنان مصوب شده بود که تاکنون 456 میلیارد تومان آن به استان تخصیص یافته است .

استاندار سمنان یادآوری کرد: مسوولان استان همه توان خود را به کار می گیرند تا مصوبات این سفر ظرف چند سال آتی و پیش از پایان کار دولت دوازدهم عملیاتی شوند.

به گزارش ایسنا احمد همتی نماینده سمنان، مهدیشهر و سرخه در این نشست که با حضور وزیر برگزار شد از عدم اجرای پروژه های مرتبط با حوزه آب استان در سفر رئیس جمهور انتقاد کرد که با واکنش استاندار مواجه شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: