• دوشنبه ۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-492-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار سمنان:

گزاف‌گویی برخی حاشیه‌نشینان خلیج‌فارس نشان از دخالت آنان در حادثه اهواز دارد

استاندار سمنان ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی اخیر در اهواز، آن را نشانه زبونی دشمنان دانست و با انتقاد از موضع گیری برخی سران کشورهای منطقه گفت:گزاف‌گویی برخی کشورهای حاشیه‌ خلیج‌فارس نشان از سهیم بودن آنان در حادثه تروریستی اهواز دارد.

 به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه سمنان، سید شهاب‌الدین چاووشی در جلسه شورای سیاست‌گذاری و راهبردی گرامی‌داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان سمنان با بیان اینکه نباید با ایجاد ناامیدی و بی‌اعتمادی در مردم ناخواسته شریک دشمن ‌شویم، افزود: استقلال ملی ایران اسلامی از بزرگترین و عظیم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است.

عالی ترین مقام اجرایی استان با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن علیه جمهوری اسلامی گفت: مهمترین هدف دشمن امروز ایجاد نا امیدی و بی اعتمادی در بین مردم است.

وی اظهار داشت: امروزه دشمنان همه توان خود را به میدان آورده‌اند تا ناکارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به رخ مردم و جهانیان بکشند، ما وظیفه داریم به جای خودزنی کردن و ایجاد ناامیدی در بین مردم، امید را در بین مردم گسترش و بسط دهیم.

استاندار سمنان ادامه داد: چهل سالگی انقلاب اسلامی متعلق به هیچ جریان و جناح خاصی نیست، اینجا موجودیت و هویت انقلاب و حاکمیت ایران اسلامی مطرح است.

چاووشی ضمن هشدار به برخی‌ها که بر طبل اختلافات داخلی می‌کوبند تصریح کرد: با ایجاد ناامیدی در بین مردم و جامعه ناخواسته شریک دشمن خواهیم شد و این بزرگترین ضربه را به نظام خواهد زد.

این مقام ارشد اجرایی ادامه داد: دشمن در تلاش است مردم را از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی مأیوس و اعتماد مردم به نظام و انقلاب و دولت از بین برود، لذا باید هوشیار باشیم و ناخواسته همراه و شریک دشمن نشویم.

استاندار سمنان افزود: دشمن زمانی که منافع خود را لطمه خورده می‌بیند، در صدد جبران بر می‌آید، شیطنت‌های تروریستی در اهواز و شهید شدن مردم بی‌دفاع اهواز نشان داد که توطئه‌های دشمنان در چهل سالگی انقلاب اسلامی پایان نپذیرفته و همچنان توطئه براندازی انقلاب اسلامی را در سر دارند.

وی ادامه داد: حرف‌های گزاف و بیهوده برخی سران کشورهای منطقه خلیج فارس نشان می‌دهد که آنها هم در این توطئه سهیم هستند و انشاءالله نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران انتقام خون شهدای اهواز را می‌گیرند و توطئه دشمنان خنثی خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: