• دوشنبه ۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-392-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده ولی فقیه در استان سمنان:

دنیا عظمت انقلاب اسلامی را در چهل سالگی آن خواهد دید

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با اشاره به ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی ایران و اهمیت چهل سالگی انقلاب گفت: دنیا عظمت انقلاب اسلامی ایران را در چهل سالگی انقلاب خواهد دید.

به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه سمنان، آیت‌الله سید محمد شاهچراغی در در جلسه شورای سیایت‌گذاری و راهبردی گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان سمنان افزود: چهل سالگی انقلاب اسلامی بسیار مهم و با اهمیت است.

این عضو خبرگان رهبری تصریح کرد: می‌خواهیم چهل سالگی انقلاب اسلامی را به دنیا نشان دهیم و دنیا این عظمت انقلاب را ببیند، لذا باید از همه توان خود استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه باید عملاً این موضوع را تبیین و بیان کنیم، اضافه کرد: دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی باید برای مردم بیان شود.

نماینده مردم استان سمنان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: فرصت باقی‌مانده تا دهه فجر 97، بسیار اندک است، باید در این فرصت باقی‌مانده دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کاملاً بیان شود، قطعاً بیان دستاوردهای نظام دشمنان را ناامید و تمام توطئه‌های آنان را خنثی می‌کند و مردم نیز امیدوارتر خواهند شد.

آیت الله شاهچراغی تصریح کرد: دشمن به دنبال یأس و ناامیدی و القاء ناکارآمدی نظام دینی و اسلامی ایران و تطهیر نظام مخلوع پهلوی و شاهنشاهی است، و از طرفی با پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه زمینه را برای اغتشاش و آشوب فراهم می‌کند، لذا بیان دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی تمام این توطئه ها را خنثی خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: