• یکشنبه ۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-294-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی-اسلامی در سمنان برگزار می‌شود

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان گفت: نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی-اسلامی همزمان با هفته‌ی ملی کودک در کانون پرورش فکری سمنان برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، مهدی جمال در جلسه شورای اداری کانون پرورش فکری استان سمنان از برگزاری نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی-اسلامی در سمنان خبر داد و اظهار کرد: این نمایشگاه همزمان با هفته‌ ملی کودک و از 14 تا 20 مهرماه 1397 در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: توجه به مسائل و مشکلات مبتلا‌به جامعه مانند مسایل زیست‌محیطی، بحران آب و انرژی، صرفه‌جویی و مسأله حمایت از کالای ایرانی با توجه به شعار سال (به‌صورت غیر مستقیم) برخی از مهم‌ترین رویکردهای برنامه امسال هفته‌ی ملی کودک است.

جمال، ضمن قدردانی از همراهی و تلاش کارکنان این دستگاه فرهنگی از دستگاه‌های اجرایی استان خواست تا با همدلی و همکاری در اجرای مطلوب برنامه‌های هفته‌ ملی کودک سهیم باشند.

مدیرکل کانون استان سمنان با اشاره به لزوم حمایت از کالای داخلی تصریح کرد: خرید نوشت‌افزار ایرانی جدا از نقش آن در تولید و اشتغال، به اشاعه فرهنگ ایرانی-اسلامی نیز کمک می‌کند.

وی با بیان اینکه تولیدات عرضه شده در نمایشگاه با تخفیف ارائه می‌شود خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود که خانواده‌ها با خرید تولیدات داخلی به بهبود اقتصاد داخلی و حمایت از کار و کارگر ایرانی نیز کمک کنند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سمنان همچنین گفت: این کانون به مناسبت هفته کودک برنامه‌های متنوعی در سراسر استان پیش‌بینی کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: