• شنبه ۳۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 976-2397-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار در رژه نیروهای مسلح در شاهرود:

آموزه‌های دفاع مقدس در جنگ اقتصادی امروز هم به کمک ما می‌آید

معاون استاندار و فرماندار شاهرود معتقد است که آموزه‌های جمهوری اسلامی از دوران هشت ساله دفاع مقدس در جنگ اقتصادی امروز نیز به کار ما می‌آید.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، محمد کرم محمدی در رژه نیروهای مسلح در شاهرود اظهار کرد: تجربه‌های ما در جنگ تحمیلی ما را در عبور از تحریم‌ها و جنگ اقتصادی امریکا علیه ایران کمک خواهد کرد.

وی با اشاره به ریشه دشمنی‌های استکبار با جمهوری اسلامی تصریح کرد: دشمنی استکبار با ایران اسلامی نشان می‌دهد که ما کشوری تعیین‌کننده و متقدر در جهان هستیم.

فرماندار شاهرود با بیان اینکه  باانقلاب اسلامی، منافع استکبار در ایران از بین رفته افزود: در جنگ اقتصادی امریکا علیه ملت ایران با اتحاد و همبستگی می‌توانیم در این جبهه نیز به پیروزی برسیم.

وی با بیان اینکه در جنگ تحمیلی همه قدرت‌های دنیا در برابر ایران و پشت سر صدام قرار داشتند خاطرنشان کرد: با وجود حمایت همه جانبه قدرت‌های جهانی از صدام، ملت بزرگ ایران اسلامی با تاسی به قیام کربلا در برابر دشمن ایستاده و به پیروزی رسیدند.

محمدی با بیان اینکه امروز نیز در جنگ اقتصادی به پیروزی خواهیم رسید گفت: جمهوری اسلامی امروز بعد از 40 سال به درخت تناور و ریشه‌داری تبدیل شده است.

معاون استاندار با بیان اینکه نظام اسلامی ما یک نظام ریشه‌دار است افزود: جمهوری اسلامی امروز از جایگاه رفیعی در منطقه و جهان برخوردار است.

وی بر لزوم اتحاد بیشتر بین مردم و مسوولان تاکید و تصریح کرد: وحدت و اتحاد رمز پیروزی و غلبه بر دشمنان است و باید در این شرایط در کنار هم بوده و به ایجاد وحدت و همدلی بیشتر در جامعه کمک کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: