• چهارشنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-2790-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : نشریه نیچر

رئیس محیط زیست شاهرود به ایسنا خبرداد:

دستگیری شکارچی دو راس قوچ وحشی در بسطام

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شاهرود از دستگیری شکارچی دو راس قوچ وحشی در این شهرستان خبر داد.

علی‌اگبر قربانلو در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان با اعلام این خبر اظهار کرد: این شکارچی در روستای میغان بسطام از توابع شاهرود دستگیر شد.

وی ادامه داد: طی گشت و کنترل ماموران محیط‌زیست از مناطق ازاد در ساعت ۲۰ و 30 دقیقه شب گذشته  در دهانه تورنه روستای میغان در بازرسی از یک خودروی پاترول مقدار ۱۰ کیلو گوشت تازه یک قوچ وحشی و یک کله قوچ دیگر که در روزهای گذشته شکار شده بود، کشف کردند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شاهرود با بیان اینکه کله قوچ کشف شده مربوط به یک قوچ بود که سه روز پیشتر شکار شده بود گفت: گوشت شده مربوط به قوچ دیگری بود که در همان روز شکار شده بود.

قربانلو از دستگیری یک نفر در این ارتباط خبر داد و افزود: پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و به همراه شکارچی متخلف تحویل مقامات مسوول شد.

وی با بیان اینکه این شکارچی در اختیار پلیس اطلاعات بسطام قرار گرفت، تصریح کرد: این شکارچی متخلف به دسور دستگاه قضایی هم‌اکنون در بازداشت به سر می‌برد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شاهرود از برخورد جدی ماموران محیط‌زیست با متخلفین شکار خبر داد و گفت: محیط‌زیست برابر قوانین با عوامل متخلف و شکارچیان غیرمجاز به شدت برخورد می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: