• چهارشنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 976-195-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ژاله فرامرزیان در دامغان تاکید کرد:

تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی با تکیه بر سهم 85 درصدی ورزش از مالیات بر ارزش‌افزوده

معاون توسعه و منابع انسانی وزیر ورزش و جوانان از برنامه ریزی برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی با تکیه بر سهم 85 درصدی ورزش از مالیات بر ارزش‌افزوده خبر داد و گفت: در هفته دولت امسال 250 پروژه ورزشی در 22 استان کشور افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، ژاله فرامرزیان در آیین افتتاح زورخانه امیر المومنین(ع) دامغان از وجود بالغ بر 8000 پروژه نیمه‌تمام ورزشی در کشور خبر داد و اظهار کرد: برای تکمیل این پروژه‌ها به بالغ بر 10 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.

وی با اشاره به این حجم از پروژه‌های نیمه‌تمام در کشور افزود: وزارت ورزش و جوانان تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام را در اولویت کاری خود قرار داده است.

معاون توسعه و منابع انسانی وزیر ورزش و جوانان با اشاره به سهم 85 درصدی ادارات ورزش و جوانان از مالیات بر ارزش بر افزوده، تصریح کرد: توزیع مناسب اعتبارات این بخش می‌تواند به روند تکمیل، ساخت و بهره‌برداری از این پروژه‌های نیمه‌تمام در شهرهای مختلف کشور سرعت ببخشد.

وی با اشاره به افتتاح 250 پروژه ورزشی در 22 استان کشور در هفته دولت خاطرنشان کرد: برای افتتاح و بهره‌برداری از این پروزه‌ها بالغ بر 2000 میلیارد ریال اعتبار صرف شده است.

فرامرزیان بر لزوم ایجاد زیرساخت‌های مناسب ورزشی در شهرهای مختلف کشور تاکید کرد و گفت: توسعه این زیرساخت‌ها و افزایش فضاهای ورزشی می‌تواند امید و نشاط را در جامعه و خصوصا نسل جوان افزایش دهد.

معاون توسعه و منابع انسانی وزیر ورزش و جوانان بر ضرورت تجهیز و تکمیل فضاهای ورزشی تاکید و اضافه کرد: وزارت ورزش و جوانان همه توان خود را به کار گرفته تا با تکمیل و توسعه زیرساخت‌ها زمینه ورزش را برای جوانان کشور فراهم کند.

وی محدودیت در منابع اعتباری را مهمترین مانع ایجاد این زیرساخت‌ها برشمرد و گفت: انتظار می‌رود با افزایش منابع اعتباری زمینه تسریع در ساخت این پروژه‌ها در استان‌ها فراهم شود.

به گزارش ایسنا همچنین زمین چمن مصنوعی امیریه دامغان نیز با حضور معاون وزیر ورزش افتتاح شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: