• یکشنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-1993-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان عنوان کرد:

برنامه ششم توسعه جهاد دانشگاهی استان سمنان برنامه‌ای منطبق بر اسناد بالادستی

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان از برنامه ششم توسعه جهاد دانشگاهی استان سمنان به‌عنوان برنامه‌ای منطبق بر اسناد بالادستی استان نام برد.

به گزارش خبرنگار ایسنامنطقه سمنان، حسن رهایی رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان در جریان دیدار با گروه ارزیابی برنامه ششم توسعه جهاد دانشگاهی استان سمنان با اشاره به ارزیابی‌های سالانه جهاددانشگاهی کشور از واحدهای استانی اظهار امیدواری کرد: این ارزیابی‌ها و هدایت‌گری‌ها به پیشرفت و روشن‌تر شدن افق‌های پیش روی این نهاد انقلابی بی‌انجامد.

وی با اشاره به تدوین برنامه توسعه جهاددانشگاهی استان سمنان گفت: از آغاز فرآیند تدوین این برنامه در جهاددانشگاهی استان تلاش ما بر این بوده که این برنامه در راستای اسناد بالادستی استان و از جمله سند نظریه پایه توسعه و سند ملی توسعه استان و همچنین متناسب با برنامه جهاددانشگاهی کشور تدوین شود.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان با بیان اینکه جهاددانشگاهی استان کوشیده از جزیره‌ای عمل‌کردن در استان بپرهیزد تصریح کرد: سند توسعه جهاددانشگاهی استان در چارچوب برنامه‌ها و اسناد بالادستی استان تنظیم شده تا از ظرفیت‌های استان در اجرایی شدن برنامه‌های جهاددانشگاهی بهره بگیریم.

رهایی همچنین با اشاره به انعقاد یک تفاهمنامه بین رئیس جهاددانشگاهی کشور و استانداری سمنان خاطرنشان کرد: بخشی از برنامه‌های جهاددانشگاهی استان که منطبق بر اسناد بالادستی استان بوده را نیز در این تفاهمنامه مشترک گنجانده‌ایم.

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی پیشتر آموزش‌محور بوده تصریح کرد: در این چند سال اخیر تلاش ما بر این بوده که از آموزش‌محوری به پژوهش‌محوری تغییر وضعیت دهیم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: