• سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-1292-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون سیاسی-امنیتی استانداری سمنان در بازدید از ایسنا:

ایسنا از دید مردم مرجع راستی‌آزمایی اخبار است

معاون سیاسی-امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با حضور در خبرگزاری ایسنا ضمن تجلیل از تلاش‌های این رسانه در استان گفت: پذیرش و اعتماد مردم به ایسنا حکایت از رفتار حرفه‌ای و متعهدانه این رسانه بین‌المللی دارد.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، دکتر سعید ناجی در آستانه روز خبرنگار ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: برآمدن از دل یک نهاد انقلابی و دانشگاهی همچون جهاددانشگاهی سبب شده که عملکرد ایسنا نیز مبتنی بر انصاف و تعهد و دانش باشد.

وی اعتماد و اقبال بالای مخاطبان به ایسنا را یک سرمایه برای این رسانه دانست و افزود: مردم به این رسانه به عنوان یک رسانه منصف و حرفه‌ای می‌نگرند.

معاون سیاسی-امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با بیان اینکه ایسنا مصداقی از یک رسانه موثر بین‌المللی است تصریح کرد: خبرگزاری دانشجویان ایران در همه این سال‌ها توانسته رسالت خود را به خوبی انجام دهد و از همین رو مردم قرابت و نزدیکی زیادی با این رسانه دارند.

ناجی با بیان اینکه ایسنا برای مردم یک مرجع راستی‌آزمایی اخبار است یادآوری کرد: مردم در مواجهه با اخبار و گزارش‌های مبهم با رجوع به ایسنا، صحت و سقم و میزان درستی یا نادرستی آن را می‌سنجند و این اعتماد یک سرمایه بزرگ برای مجموعه جهاددانشگاهی است.

وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید از نقد منصفانه استقبال می‌کند گفت: باید از ظرفیت رسانه‌های موثری همچون ایسنا برای بیان خدمات دولت و نظام استفاده شود.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی استان سمنان به تعامل خوب بین استانداری و جهاددانشگاهی در استان اشاره و خاطرنشان کرد: در سایه همین تعامل و همراهی‌ها است که زمینه و بستر برای رشد و توسعه بیشتر در استان هموار می‌شود.

همچنین حسن رهایی رئیس خبرگزاری ایسنا و ریاست جهاددانشگاهی استان با تقدیر از حمایت‌های استاندار و معاونت سیاسی استانداری از مجموعه جهاددانشگاهی، از آمادگی رسانه‌های وابسته به این نهاد، برای انعکاس خدمات دولت تدبیر و امید در استان خبر داد.

وی با بیان اینکه تلاش ما بر این بوده که خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا با دوری جسن از حواشی به رسالت حرفه‌ای خود بپردازند افزود: سیاست ما در این رسانه‌ها تبعیت از رهبری معظم انقلاب و حمایت از دولت است.

رهایی با تجلیل از رویکرد مثبت استانداری به جهاددانشگاهی گفت: جهاددانشگاهی استان همه ظرفیت‌های رسانه‌ای، آموزشی و فرهنگی خود را در راستای کمک به توسعه استان به میدان می‌آورد.

 

|


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: