• چهارشنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-1594-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آغاز رقابت گروه‌های موسیقایی در جشنواره موسیقی استان سمنان

رئیس انجمن موسیقی استان سمنان از برگزاری جشنواره موسیقی استان سمنان در 31 مرداد و اول و دوم شهریورماه خبر داد و گفت: بخش شهرستانی این جشنواره از امروز به مدت سه روز در شهرستان‌های مختلف استان برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا- منطقه سمنان، رامین صبری رییس انجمن موسیقی استان سمنان با بیان اینکه جشنواره موسیقی امسال با رقابت گروه‌های موسیقی شهرستان‌های گرمسار و آرادان آغاز می‌شود اظهار کرد: در مرحله شهرستانی این جشنواره که طی سه روز آینده برگزار می‌شود در مجموع قریب ٤٠٠ نفر در بخش رقابتی (و قریب ٣٠ گروه موسیقی به رقابت می‌پردازند .

وی افزود: جشنواره موسیقی شهرستان گرمسار همراه با شهرستان آرادان امروز در گرمسار برگزار و در این دو شهرستان ٢٩ نفر در بخش رقابتی و 6 گروه در مجموع با حضور ٦٤ نفر برگزار می شود .

وی با بیان اینکه جشنواره شهرستانی فردا (پنجشنبه) با رقابت نفرات و گروه‌های موسیقی در دو شهرستان این استان ادامه می یابد اظهارداشت: جشنواره موسیقی شهرستان دامغان صبح پنجشنبه و شهرستان شاهرود عصر پنجشنبه برگزار خواهد شد .

صبری گفت: جشنواره موسیقی شهرستان سرخه نیز صبح جمعه و جشنواره شهرستان مهدیشهر عصر جمعه برگزار می‌شود .

وی با بیان اینکه این جشنواره در شهرستان سمنان دارای بیشترین نفرات و گروه‌های موسیقی است گفت: جشنواره موسیقی شهرستان سمنان در روزهای ١٧، ١٨ و ١٩ مرداد با رقابت ١٥٠ نفر برگزار خواهد شد .

رییس انجمن موسیقی استان سمنان با اشاره به اینکه گروه‌های موسیقی برتر شهرستانی به مرحله استانی راه می‌یابند یادآور شد: رقابت‌های هنرمندان موسیقی استان در روزهای سی و یکم مرداد و اول و دوم شهریور در سمنان برگزار و برترین گروه‌های استان با هم به رقابت می‌پردازند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: