• سه شنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-293-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

/۳۸ سال با جهاد دانشگاهی/

آمادگی میراث‌فرهنگی استان برای بهره‌مندی از ظرفیت‌های علمی- تحقیقاتی و رسانه‌ای جهاددانشگاهی سمنان

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان از آمادگی میراث فرهنگی استان برای بهره‌مندی از ظرفیت‌های تحقیقاتی، علمی و رسانه‌ای جهاددانشگاهی خبر داد و گفت: آمادگی داریم که بخشی از نیازهای مطالعاتی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان را از طریق جهاددانشگاهی استان تامین کنیم.

محمد جهانشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان،در آستانه سالروز تشکیل جهاددانشگاهی اظهار کرد: جهاددانشگاهی در ابتدای انقلاب اسلامی با اهداف ارزشمندی تاسیس و در این سال‌ها منشاء خدمات شایانی بوده است.

وی از خبرگزاری ایسنا و فعالیت‌های علمی و پژوهشی پژوهشگاه رویان به‌عنوان شناخته‌شده‌ترین بخش‌های موفق جهاددانشگاهی در اذهان عمومی نام برد و افزود: شناخت مردم از جهاددانشگاهی بیشتر به خبرگزاری ایسنا به‌عنوان یکی از معتبرترین منابع بزرگ خبری و همچنین توفیقات علمی و تحقیقاتی جهاددانشگاهی در مجموعه رویان برمی‌گردد اما جهاددانشگاهی ظرفیت‌های زیادی در دیگر بخش‌ها نیز دارد .

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان از تجربه و پشتوانه چهل ساله جهاددانشگاهی به عنوان یک سرمایه نام برد و گفت: جهاددانشگاهی در این چهار دهه خروجی خوبی در بخش‌های مختلف داشته است.

وی از آمادگی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان برای بهره‌گیری از ظرفیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی جهاددانشگاهی استان خبر داد و افزود: در استان سمنان نیز ظرفیت و بستر خوبی وجود دارد که در تعامل با جهاددانشگاهی استان می‌توان از آن بهره‌مند شد.

جهانشهاهی ادامه داد: میراث فرهنگی استان سمنان آمادگی کامل دارد که نیازهای مطالعاتی خود در حوزه‌های مختلف و از جمله گردشگری و صنایع‌دستی را از طریق ظرفیت‌های پژوهشی و رسانه‌ای و مراکز تحقیقاتی جهاددانشگاهی تامین کند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان با بیان اینکه تاکنون از این ظرفیت استفاده‌ای نشده گفت: از این رو ما آمادگی داریم که ارتباط موثرتری با جهاددانشگاهی در استان داشته و از ظرفیت‌های این نهاد انقلابی استفاده بیشتری کنیم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: