• سه شنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-692-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اتمام‌حجت استاندار سمنان با مدیران بی‌نظم

استاندار سمنان ضمن تاکید بر حضور مستمر مدیران در جلسات شورای اداری و برنامه ریزی استان،در رابطه با برقراری انضباط اداری و حضور درجلسات و کارگروه ها با مدیران دستگاه های اجرایی اتمام حجت کرد .

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، سیدشهاب الدین چاووشی در جمع مدیران این استان با اشاره به نقش مهم جلسات اداری و از جمله جلسات شورای برنامه ریزی و شورای اداری استان و.. در جهت پیشبرد اهداف وتعیین سیاست های کلی استان، از عدم حضور برخی مدیران در این جلسات به شدت انتقاد و اظهار کرد: بر اساس قانون هر مدیری که بدون عذر موجه در این جلسات شرکت نکند، برابر قانون برخورد می شود.

وی اضافه کرد: براساس قوانین اداری غیبت غیرموجه مدیران در جلسات، در نوبت اول به تذکر شفاهی انجامیده و برای غیبت بار دوم‌ تذکر کتبی دریافت کرده و در صورت تداوم این رویه و سومین غیبت از مدیرانی که بدون هماهنگی در این  جلسات شرکت نمی کنند،برای ادامه حضورشان در استان عذرخواهی می شود .

رئیس شوراهای اداری و برنامه ریزی استان سمنان با تاکید بر لزوم نظم و انضباط اداری در پیشبرد کارها یادآور شد: مدیران دستگاه های ‌اجرایی استان باید به جایگاه قانونی فرمانداران که هم نقش نظارتی و هم نقش هماهنگ گننده دارند،توجه کنند .

دکتر چاووشی، فرماندار را عالیترین مقام اجرایی در هر شهرستان خواند و افزود: در شرایط حاضر، بار سنگینی بر دوش فرمانداران است، فرمانداران در اداره امور شهرستان ها، کمک کار و بازوان مدیران بوده و لذا انتظار می رود در انجام صحیح وظایف،ارتباط دوسویه ای بین فرمانداران و مدیران دستگاههای اجرایی استان برای اداره هر شهرستان وجود داشته باشند.

استاندار سمنان با بیان اینکه در ارزیابی های آینده  مدیران، گزارش فرمانداران لحاظ می شود خاطرنشان کرد: ارتباط بین فرمانداران و مدیران اجرایی استان به اجرایی شدن بهتر برنامه ها کمک شایانی می کند.

عالیترین مقام اجرایی استان ضمن‌ تقدیر از تلاش برخی  فرمانداران استان در جذب تسهیلات اعتباری طرح های روستایی جهت ایجاد اشتغال پایدار در روستاها خاطرنشان کرد: کم کاری و یا عدم‌توجه برخی فرمانداران در پیشبرد اهداف این‌ طرح به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست‌، لذا انتظار می رود در زمینه آسیب شناسی شود‌ .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: