• یکشنبه ۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-591-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان به ایسنا خبر داد:

اجرای 160 کیلومتر شبکه جمع‌آوری فاضلاب در شهرک‌های صنعتی سمنان/ اتصال 984 واحد صنعتی استان به شبکه جمع‌آوری فاضلاب

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان از اجرای 160.4 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب و پساب صنعتی در شهرک های صنعتی این استان خبر داد.

حسین آلبویه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه سمنان کفت: جمعاً 160.4 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب و پساب صنعتی در شهرک‌های صنعتی استان سمنان اجرا شده است و تعداد 984 واحد صنعتی فعال به این شبکه متصل هستند.

وی افزود: در شهرک صنعتی شرق سمنان، 81 کیلومتر شبکه جمع‌آوری فاضلاب اجرا شده است که 419 واحد فعال صنعتی به این شبکه و سیستم جمع آوری فاضلاب متصل هستند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان ادامه داد: در شهرک صنعتی شاهرود و دامغان نیز به ترتیب 17.5 و 17.4 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب و پساب صنعتی اجرا شده است که در شهرک صنعتی شاهرود، 141 واحد صنعتی و شهرک صنعتی دامغان نیز 85 واحد صنعتی به این شبکه متصل هستند.

آلبویه با بیان اینکه 90 واحد صنعتی در گرمسار و 249 واحد صنعتی در ایوانکی به شبکه جمع آوری فاضلاب صنعتی متصل هستند، خاطرنشان کرد: در شهرک صنعتی گرمسار 24.5 کیلومتر و شهرک صنعتی ایوانکی نیز 20 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب اجرا و تأسیس شده است.

وی همچنین از اجرای 25 کیلومتر شبکه بازچرخانی فاضلاب و پساب صنعتی در شهرک های صنعتی استان خبر داد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان افزود: در شهرک های صنعتی سمنان، 9 کیلومتر، شاهرود 5 کیلومتر، دامغان 3.5 کیلومتر، گرمسار 2.5 کیلومتر و ایوانکی 5 کیلومتر سیستم و شبکه بازچرخانی فاضلاب و پساب صنعتی اجرایی شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: