• یکشنبه ۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-1194-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

"اتفاق" در تئاتر شهر سمنان!

مدیر مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان  گفت:نمایش "اتفاق" کاری از گروه ندای صحنه از سه شنبه این هفته در مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان به روی صحنه می رود.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، ابراهیم پورتقی مدیر مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان اظهار کرد: این نمایش با طراحی و کارگردانی امیرحسین صباغی در تالار تئاتر شهر این مجتمع اجرا می شود .

وی با بیان اینکه این تئاتر از نهم مرداد به اجرای عمومی می‌پردازد افزود: اجرای این نمایش تا شانزدهم مرداد در این تالار ادامه می‌یابد .

مدیر مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان با بیان اینکه این تئاتر هر روز یک اجرا خواهد داشت خاطرنشان کرد: این نمایش طی هشت روز اجرای خود هر روز راس ساعت ١٨:٣٠ به روی صحنه خواهد رفت.

وی تصریح کرد: این نمایش با همکاری انجمن هنرهای نمایشی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مجتمع فرهنگی هنری کومش اجرا می‌شود.

مدیر مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان، با بیان اینکه این تئاتر به کارگردانی امیرمحمد صباغی به روی صحنه می‌رود ادامه داد: نمایشنامه این تئاتر از اثر اتفاق هاینریش بل از نمایشنامه‌نویسان برجسته دنیا اقتباس شده است.

پورتقی ضمن دعوت از عموم مردم و علاقه‌مندان برای دیدن این نمایش اظهار کرد: فرهنگ و ارشاد اسلامی نگرشی حمایتی به تئاتر و گروه‌های فعال در این هنر دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: