• شنبه ۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-894-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تمدید مهلت ارسال آثار به چهاردهمین جشنواره ملی داستان رضوی کبوتر حرم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان ار تمدید مهلت ارسال آثار به چهاردهمین جشنواره ملی داستان رضوی (کبوتر حرم ( خبر داد .

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، محمدرضا سوقندی گفت: مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا پازدهم مرداد و به مدت ١٠ روز تمدید شده است .

وی با بیان اینکه مهلت اولیه ارسال آثار به این جشنواره جمعه پنجم مرداد به پایان رسید از نویسندگان و دوستداران فرهنگ رضوی که قصد ارسال آثار به چهاردهمین جشنواره ملی داستان رضوی دارند خواست تا از این مهلت استفاده و نسبت به تسریع در ارسال آثار  خود اقدام کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با بیان اینکه چهاردهمین جشنواره داستان‌های کوتاه رضوی هشتم تا دهم شهریور و همزمان با ایام ولادت با سعادت حضرت امام موسی الکاظم (ع) به میزبانی سمنان برگزار می شود ادامه داد:نویسندگان سراسر کشور می توانند آثار خود را به صورت ثبت نام و ارسال اثر از طریق تارنمای شمس توس به نشانی semnan.shamstoos.ir  و  portal.shamstoos.ir و ارسال آثار از طریق پست الکترونیکی جشنواره به نشانی semnan.shamstoos@gmail.com  اقدام نمایند .

نشانی دبیرخانه این جشنواره سمنان - بلوار قدس - مجتمع فرهنگی هنری کومش دبیرخانه دائمی جشنواره ملی داستان رضوی با شماره تلفن مستقیم ٣٣٣٤٠٨٥١ - ٠٢٣   و شماره نمابر ٣٣٣٤٠٨٥١ - ٠٢٣، سامانه پیامکی جشنواره به شماره ٣٠٠٠٧٥٤٦٠٠٠٥٦٧ و مجتمع فرهنگی، هنری کومش با شماره تلفن ٣٣٣٢٠١١٢ - ٠٢٣ آماده پاسخگویی است .

در ١٣ دوره گذشته جشنواره ملی داستان رضوی ٩ هزار و ٦٥٦ اثر توسط شش هزار و ٢٤٠ نویسنده ارسال و مورد داوری قرار گرفته و تاکنون با استفاده از آثار برگزیده این جشنواره ها ١٠ عنوان کتاب چاپ و منتشر شده است


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: