• پنجشنبه ۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-492-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار سمنان:

دشمن بر روی ایجاد تفرقه در داخل حساب ویژه باز کرده است

استاندار سمنان با اشاره به نقشه‌های دشمنان نظام گفت: دشمن در این شرایط بر روی ایجاد تفرقه در داخل حساب ویژه باز کرده است.

به گزارش ایسنا، منطقه سمنان سیدشهاب‌الدین چاووشی در شورای اداری سمنان با حضور معاون رئیس جمهور  اظهار کرد: باید همه ظرفیت‌ها را در راستای ایجاد اتحاد و انسجام ملی به کار گیریم.

وی با بیان اینکه خطر اختلافات داخلی بیشتر از خطرهای خارجی است افزود: در این شرایط حساس ایجاد تنش و اختلاف به صلاح کشور نیست و باید همه در کنار هم باشیم.

وی به شرایط استان سمنان اشاره و اظهار کرد: خوشبختانه در استان سمنان از یک اتحاد و انسجام مثال زدنی برخوردار هستیم.

استاندار سمنان به برخی مشکلات اقتصادی در بخش تولید اشاره و تصریح کرد: در این شرایط که دشمن شیپور جنگ اقتصادی خود را به صدا دراورده باید همه در کنار بخش تولید بوده و از آن حمایت کنیم.

چاووشی با اشاره به برخی مشکلات قانونی برای رفع مشکل واحدهای تولیدی افزود: دولت برای مرتفع کردن این مشکلات باید اختیارات بیشتری به استان ها و مدیران محلی بدهد.

وی با بیان اینکه باید برای قوانین دست و پاگیر چاره ای اندیشیده شود گفت: متاسفانه همین مشکلات قوانین سبب شده که گاه رفع مشکلات یک واحد تولیدی یا یک طرح 6 ماه زمان ببرد لذا باید اختیارات ویژه ای در این شرایط ویژه به مدیران استانی داده شود تا مشکلات را حل و فصل کنند.

استاندار سمنان از کم‌آبی به عنوان مهمترین مشکل این استان نام برد و گفت: در سفر رئیس‌جمهور وعده‌هایی در خصوص تامین آب مورد نیاز استان داده شده و مردم استان این توقع را دارند که این مشکل حل و وعده دولت محقق شود.

وی با بیان اینکه مقدمه کار برای انتقال آب به استان تا حدودی فراهم شده افزود: همزمان در زمینه مصرف بهینه آب، اصلاح الگوی کشت، توسعه کشت‌های با نیاز آبی کمتر و..گام های خوبی در استان برداشته شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: