• دوشنبه ۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-292-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امکان استفاده از رای کار و اشتغال زندانیان در واحدهای صنعتی استان سمنان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان از امکان استفاده از رای کار و ایجاد اشتغال زندانیان در واحدهای صنعتی این استان به‌عنوان اقدامات مهم و موثر در این استان نام برد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان: حیدر آسیابی در نشست شورای قضایی استان سمنان از ایجاد رویه واحد در اجرای احکام و اعطا مرخصی‌ها در زندان‌های این استان خبر داد.

وی ایجاد جو روانی مناسب در بین محکومین، امکان استفاده از رای کار و ایجاد امکان اشتغال مددجویان در واحدهای صنعتی را از جمله اقدامات قابل توجه در استان عنوان کرد و گفت: این کار باعث فراهم سازی کمک زندانیان به خانواده های خود در طی زمان مجازات شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان افزود: با مکاتبات مطالبه‌گرانه جهت تسریع در ساخت و تحویل بناهای زندان‌ها امکان جذب و بهره‌مندی از بودجه‌های لازم فراهم شد که در کنار آن در برخی بخش‌ها نیز از ظرفیت‌های مختلف دادستان‌ها و روسای حوزه‌های قضائی بخش جهت بهره‌گیری از خیرین استانی و ایجاد امکانات در سطح ‌ اقدام شده است.

آسیابی ادامه داد: با همکاری و بهره‌مندی از خیرین و سرمایه‌گذاران درون استان در سال جاری میزان کمک‌های صورت گرفته به جشن گلریزان 100 درصد افزایش داشته که در کمک‌های نقدی این میزان به سه برابر نسبت به سال گذشته رسیده است.

دادستان مرکز استان از تفکیک تکالیف دیده شده در دستورالعمل کاهش جمعیت کیفری در استان خبر داد و گفت: این تکالیف برای قضات و مسئولین مربوطه جهت اجرا ابلاغ شده است که در حال اجرا است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: