• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-3590-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برای نخستین‌بار در استان سمنان یک زن رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شد

برای نخستین‌بار در استان سمنان یک مدیر زن به‌عنوان رئیس یکی از ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان‌های استان سمنان منصوب شد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، معصومه منظمی با صدور حکمی از سوی مهندس علینقی حیدریان مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان به عنوان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان منصوب شد .

مهندس علینقی حیدریان در آیین معارفه رئیس جدید منابع طبیعی شهرستان سمنان، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهندس علیرضا رهایی، حضور معصومه منظمی را به عنوان یکی از مدیران زن در این اداره کل به فال نیک گرفت و تصریح کرد: جابجایی مسئولیت ها در کار اداری روندی اجتناب ناپذیر و در راستای بهبود شرایط است.

وی با اشاره به 10 پروژه ی شاخص پیش بینی شده این اداره کل در سال 97 اظهار کرد: با توجه به مشکل کم آبی در استان اجرای پروژه های حوزه آبخیزداری در اولویت برنامه‌های منابع طبیعی استان قرار دارد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان از تامین اعتبار پروژه‌های آبخیزداری این اداره کل از سوی صندوق توسعه خبر داد و گفت: امید است با اجرایی شدن این پروژه‌ها گامی بلند به جلو برداشته شود.

حیدریان گفت: پروژه های تاغ‌کاری ، تثبیت شن ، احداث بادشکن در حوزه ی بیابان و کشت گیاهان دارویی جدید سازگار با اقلیم هر منطقه، پایش مراتع ، احداث بوستان روستایی ، حفاظت مشارکتی ، کاداستر اراضی و ... از پروژه های شاخص و اولویت‌دار منابع طبیعی این استان در سال جاری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: