• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-1491-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار سمنان خبر داد:

694 واحد تولیدی سمنان در صف دریافت تسهیلات رونق/ پرداخت 5400 میلیارد ریال تسهیلات در یک سال اخیر

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان از پرداخت بالغ بر 5400 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی استان در یک سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه سمنان، حشمت‌الله عسگری در یکصد و دوازدهمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان گفت: از ابتدای سال گذشته تاکنون ٨٨٨ واحد تولیدی استان در حدود پنج هزار و 410 میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند.

وی افزود: این تسهیلات در قالب سرمایه در گردش، بازسازی و نوسازی و اجرای طرح‌های نیمه تمام از بانک‌های عامل پرداخت شده است.

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان ادامه داد: از این میزان تهسیلات، ۱ ٩٣ واحد به مبلغ 4 هزار و 299 ميليارد ريال مربوط به بخش صنعت و ۶ ٩٥ واحد به مبلغ یک هزار و 110 ميليارد ريال نیز مربوط به بخش کشاورزی است .

عسگری خاطرنشان کرد: تاکنون دو هزار و 393 واحد تولیدی استان متقاضی دریافت تسهیلات رونق تولید شده اند که یک هزار و 694 واحد تولیدی استان جهت دریافت تسهیلات به ارزش بیش از ۱۳ هزار میلیارد ریال به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند .

وی همچنین ادامه داد: با همکاری اعضای کارگروه رفع موانع تولید استان، تاکنون مشکلات ۵۹ ٣ واحد تولیدی استان در جلسات قبلی کارگروه ‌بررسی که در جهت رفع موانع تولید ۱ ٤٤٠ مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسید .

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان تصریح کرد: از این تعداد مصوبه‌، ۴۴ درصد مربوط به تامین مالی و تسهیلات‌، ۱۸ درصد زیربنایی‌، ۱۶ درصد مالیات، ۱۱ درصد تامین اجتماعی و مابقی سایر می باشد که ۷۰ درصد کل مصوبات اجرایی و مابقی در دست اجرا است، در این جلسه نیز  مشکلات زیربنایی ، مالیات و بانكی در ٥ واحد تولیدی بررسی شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: