• پنجشنبه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-2490-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

معاون استاندار خبرداد:

تغییر ساعت کاری ادارات استان سمنان از 16 تیر تا 15 شهریور/آغاز بکار از ساعت 6.30

معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری سمنان از تغییر ساعت کاری در دستگاه های اداری این استان از شنبه هفته پیش رو خبر داد.

دکتر حشمت الله عسگری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان،  اظهار کرد: ساعت کاری ادارات این استان با هدف تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی ، مدیریت بهینه مصرف انرژی و عبور از تابستان گرم امسال از 16 تیر ماه جاری تغییر می‌یابد .

وی ادامه داد: با توجه به مصوبه هیات وزیران و نامه وزیر نیرو، به منظور مدیریت مصرف برق توسط ادارات و دستگاه های دولتی، بانک ها، شهرداری ها، بیمه ها و سایر موسسات عمومی غیردولتی برای عبور و گذر از اوج بار مصرف در تابستان و پیشنهاد شرکت برق منطقه ای و شرکت توزیع نیروی برق استان مبنی بر ضرورت جابجایی ساعات کار و استفاده از تمامی ظرفیت دستگاه های اجرایی برای صرفه جویی بیشتر بهینه سازی  در مصرف انرژی و هماهنگی های انجام شده با اعضای شورای برنامه ریزی و توسعه استان، ساعات کاری دستگاه های اجرایی استان سمنان از روز شنبه 16 تیرماه تا 15 شهریورماه امسال از ساعت 6 و 30 تا 13 و 30 تعیین می‌شود .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان گفت: این تصمیم بعد از انجام بررسی های کارشناسانه لازم از سوی مدیریت بحران استان و دیگر دستگاه های مسوول و با موافقت استاندار سمنان اتخاذ شده است.

دکتر عسگری ابراز امیدواری کرد که با انجام تمهیدات لازم و مدیریت مصرف شاهد گذر موفق از این چالش در فصل تابستان باشیم.

وی با بیان اینکه دستگاه های اجرایی استان از شنبه تا چهارشنبه هر هفته موظف به تغییر ساعت کاری به 6 و 30 تا 13 و 30 هستند خاطرنشان کرد: ساعت کاری در روزهای پنج شنبه نیز یک ساعت کمتر و از 6 و 30 تا 12 و 30 دقیقه خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: