• پنجشنبه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-893-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

معاون علوم پزشکی استان سمنان به ایسا خبرداد:

تخصیص ارز دولتی به دانشجویان و اساتید برای شرکت در کنفرانس‌های بین‌المللی و سفر‌های پژوهشی

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از اعطای ارز دولتی به دانشجویان و اساتید اعضای هیات علمی برای مسافرت‌های پژوهشی و شرکت در کنفرانس‌های بین‌المللی خبر داد .

دکتر پرویز کوخایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، با اعلام این خبر اظهار کرد: این تسهیلات با هدف ارتقاء علمی و بهره‌مندی اساتید و دانشجویان از دستاوردهای روز دنیا پیش‌بینی شده است .

وی ادامه داد: براساس قانون این تسهیلات و خدمات به کلیه دانشجویان و اعضاء هیات علمی که برای شرکت در کنفرانس‌های علمی خارج از کشور و یا فرصت­‌های مطالعاتی که از جانب دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان اعزام شوند تعلق می‌گیرد .

این عضو هیات علمی علوم پزشکی سمنان با بیان اینکه مطابق مقررات ارز تخصیصی به نرخ دولتی به دانشجویان و اساتید مشمول این طرح اختصاص می‌یابد افزود: به‌دنبال هماهنگی انجام شده با معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین هماهنگی‌های لازم با بانک تجارت شعبه مرکزی استان به عنوان بانک عامل این طرح، اساتید و دانشجویان می‌توانند از این مزایا بهره‌مند شوند .

وی با بیان اینکه مشمولین این طرح از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان معرفی می‌شوند اضافه کرد: متقاضیان برای استفاده از این طرح، می‌بایست درخواست و مستندات خود را به معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی سمنان تحویل دهند .

کوخایی تصریح کرد: استفاده از فرصت مطالعاتی اعضای هیات علمی دانشگاه به منظور ايجاد فرصت لازم برای بهره‌گيري اعضاي هيئت علمي دانشگاه از دستاوردهاي علمي و پژوهشي و آشنايي آنها با دانش نوين در عرصه‌هاي علوم پزشكي و انتقال و تبادل اطلاعات و تجارب حاصله، پیش‌بینی شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: