• چهارشنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-693-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

موافقت با ایجاد رشته تکنولوژی پرتوشناسی در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای خطاب به دکتر دانایی سرپرست دانشگاه، با راه‌اندازی رشته تکنولوژی پرتوشناسی (رادیولوژی) مقطع کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنا موافقت کرد .  

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، در نامه دکتر قاضی‌ زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خطاب به سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، آمده است: "به استناد رأی صادره در دویست و شصت و هفتمین جلسه دانشگاه‌های علوم پزشکی با راه‌اندازی رشته تکنولوژی پرتوشناسی (رادیولوژی) مقطع کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی  استان سمنان موافقت به عمل آمد".

دکتر دانایی سرپرست دانشگاه ، ضمن تبریک به جامعه دانشگاهی، گفت: در  دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان رشته تکنولوژی پرتوشناسی (رادیولوژی) مقطع کاردانی در سال 1371 و مقطع کارشناسی در سال 1387 راه‌اندازی شده و از سال 71 تا 86 در مقطع کاردانی 311 دانشجو و از سال 87 تا کنون نیز 280 دانشجو پذیرش شده است.

 سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان یادآوری کرد: در مجموع طی این سال‌ها 591 دانشجو در رشته تکنولوژی پرتوشناسی از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: