• چهارشنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-797-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برای نخستین‌بار در استان سمنان یک زن مدیر جهادکشاورزی شد

برای نخستین‌بار در سازمان جهادکشاورزی استان یک زن بر کرسی مدیریت جهادکشاورزی یکی از شهرستان‌ها تکیه زد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، فاطمه سعیدی به‌عنوان نخستین مدیر زن جهاد کشاورزی به عنوان مدیر جهادکشاورزی شهرستان سرخه منصوب شد.

در آئینی که با حضور مسئولان جهاد کشاورزی استان، نماینده ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان، امام جمعه و شماری از مسوولان شهرستان برگزار شد، ضمن تجلیل از امیر رضوی مدیر پیشین جهادکشاورزی سرخه، فاطمه سعیدی رسما به‌عنوان مدیر جهادکشاورزی این شهرستان معارفه شد.

اسماعیل قربانیان نماینده ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی در این آئین تودیع و معارفه اظهار کرد: بر اساس برخی از آیات قرآن مدیریت اسلامی دارای ویژگی‌هایی است که یکی از آن لیاقت و شایستگی و توانمندی فرد است.

وی بر ضرورت استفاده از مدیران شایسته و کارآمد تاکید و خاطرنشان کرد: انتخاب مدیران باید متناسب با توانایی و تخصص آنها صورت گیرد.

فاطمه سعیدی مدیر جدید جهادکشاورزی سرخه نیز با اشاره به محدودیت منابع آبی در کشور و خصوصا استان سمنان و سرخه بر لزوم توسعه سیستم های نوین آبیاری در این شهرستان تاکید کرد.

وی از آمادگی جهادکشاورزی برای حمایت از بهره برداران در این بخش خبر داد و افزود: افزایش بهره وری آب، توسعه سیستم های نوین آبیاری و تغییر تدریجی الگوی کشت از سیاست های جهادکشاورزی در این بخش است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: