• دوشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-2090-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرعامل توزیع برق سمنان هشدار داد:

اختلال در خدمات‌دهی به‌دلیل رشد بی‌سابقه مصرف برق در سمنان/ افزایش ۱۱ درصدی مصرف برق در استان

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان از رشد ۱۱ درصدی مصرف برق در استان طی سه ماهه اول امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، سیدمحمد موسوی زاده بااعلام این خبر اظهار کرد : رشد فزاینده مصرف برق باعث ایجاد اختلال در خدمات‌دهی شده و در راستای مديريت بار و تامين برق پايدار با مشکلاتي مواجه خواهيم شد .

وی تصریح کرد: با توجه به افزایش مستمر دما و پایداری هوای گرم، مصرف برق به گونه‌ای چشمگير و کم‌سابقه طي روزهاي اخير افزايش يافته و بي‌ترديد در چنين شرايطي به منظور استمرار خدمات رساني، بيش از هر زمان ديگري به مديريت مصرف برق نيازمنديم .

وی تاکید کرد: با کاهش ۱۰ درصدی مصرف برق به ویژه در ساعات اوج بار که از ساعت ۱۱ تا ۱۵ و همچنین ۲۰ الی ۲۴ است، برآيندهاي مثبتي را براي مشترکان و استان در برخواهد داشت .

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان خاطر نشان کرد: مدیریت مصرف برای تمامی برهه‌های زمانی و مکاني يک ضرورت است اما در ماه هاي تير و مرداد که حدود ۲۰۰ ساعت پيک بحراني را در پيش داريم اين مهم نمود بيشتري دارد .

موسوی‌زاده از همکاری مشترکان استان با صنعت برق تقدیر کرد و یادآور شد: انتظار این است که تمامی تعرفه‌ها به خصوص بخش های صنعت و دستگاه‌هاي اجرائي مشارکت بيشتري در مديريت مصرف داشته و دستگاه‌هاي غير ضرور را از مدار خارج کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: